Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

  Wciąż trwają poszukiwania zaginionego Radosława Zalewskiego, który przyjechał do kolegów na imprezę sylwestrową w Olsztynie. 

  Szczegóły opisaliśmy tutaj: Zagadkowe zaginięcie Radosława Zalewskiego. Nowe informacje!

  Chłopak wyszedł z domówki po godz. 21 i do tej pory ślad po nim zaginął. Ostatni kontakt telefoniczny był z nim o godzinie 23. W tym czasie organizatorzy prywatki mieli po niego wyjść pod sklep Żabka. Radek pierwszy raz był w Olsztynie i zgubił się.

  Policja pracuje od dziewięciu dni nad tą sprawą i nadal nie znalazła odpowiedzi, co się stało z Radkiem. W tym czasie wielu internautów napisało własne scenariusze wydarzeń. Część z osób komentuje, że organizatorzy feralnego Sylwestra są zamieszani w zaginięcie Radka, a nawet mogli się do tego przyczynić.

  W sprawę włączył się prywatny detektyw Bartosz Weremczuk, który zaproponował Konradowi i Damianowi przeprowadzenie badania psychofizjologicznego przez psychologa specjalistę z zakresu badań wariograficznych z Warszawy. Organizatorzy imprezy poddali się badaniu dobrowolnie.

  Pytania relewantne wspólnie zostały ułożone przez specjalistę i prywatnego detektywa.

  Badania są często przeprowadzane przez prokuraturę i sądy. Taki test jest wiarygodny w 95-98%.

  Udało nam się dotrzeć do kilku kluczowych pytań:

  1. Czy posiada Pan wiedzę na temat tego, aby podczas organizowanej imprezy doszło do jakiejkolwiek kłótni pomiędzy Panem Radosławem Zalewskim, a którymkolwiek z uczestników?

  2. Czy Posiada Pan wiedzę na temat tego, aby w noc sylwestrową 31 grudnia 2018 r. Pan Radosław Zalewski potrzebował jakiejkolwiek pomocy?

  3. Czy ma Pan jakikolwiek związek z zaginięciem Pana Radosława Zalewskiego?

  4. Czy posiada Pan wiedzę na temat tego, aby którykolwiek z uczestników imprezy przyczynił się do zaginięcia pana Radosława Zalewskiego?

  5. Czy wie Pan w jakim celu w noc sylwestrową tj. 31 grudnia 2018 r. Pan Radosław Zalewski opuścił mieszkanie, którym organizowana była impreza?

  Jak odpowiedzieli na wszystkie zadane pytania? Wciąż czekamy na wynik badania.

  Policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

  Więcej:

  Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

  Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

  Detektyw, który szuka Radka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

  Policja ma nagranie z monitoringu. Radosław Zalewski był widziany na ul. Złotej?

  Przerażające ustalenia detektywa ws. zaginionego Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

  Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

  Mieszkańcy Olsztyna szukają zaginionego Radka

  W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

  7 KOMENTARZE

  1. Warto byłoby na tym wariografie zadać podstawowe pytanie, skoro wiedzieli, że się zgubił i rzekomo chce wrócić sam to chyba o północy w sylwestra ktoś się zorientował, że jeszcze go nie ma, o której zgłosili zaginięcie to jedno z najważniejszych pytań.

  2. Warto byłoby zapytać, skoro wiedzieli, że zaginął i chce rzekomo wrócić sam, o której zglosili jego zaginięcie. O północy w sylwestra ktoś chyba na tej imprezie zauważył, że jeszcze go nie ma.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here