W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

  Już siedem dni rodzina i przyjaciele nie mają kontaktu z dziewiętnastoletnim Radkiem, który przyjechał z Ostrowi Mazowieckiej do Olsztyna na zabawę sylwestrową. Nastolatka szukają policjanci, rodzina, znajomi i mieszkańcy Olsztyna. Wczoraj (06.01) pojawiła się informacja, że sprawą zajmie się agencja detektywistyczna Detektyw Weremczuk & Wspólnicy.

  Wczoraj podjęliśmy już pierwsze kroki i założyliśmy profil facebokowy „Co się stało z Radkiem?” (www.facebook.com/szukamyradka) ważne, żeby sprawa nie była tylko lokalna. Aby móc globalnie szukać zaginionego potrzebne jest zaangażowanie społeczności z innych miast. Jeśli uznamy to za zasadne, będziemy również prowadzić akcję poszukiwawczą za granicą. Na razie skupiamy się na odtworzeniu przebiegu zdarzeń i odnalezieniu świadków mogących mieć wiedzę w tej sprawie. Dzisiaj będziemy już w Olsztynie – informuje Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw – nadzorujący poszukiwania.

  Na czym będą polegać działania prywatnych detektywów? – Nie będziemy powielać pracy policji. Działanie dwutorowe zawsze przynosi szybsze efekty. Funkcjonariusze mają swoje uprawnienia, a my mamy swoje możliwości i rozwiązania techniczne. Będziemy robili te rzeczy, których policja z jakiś powodów nie zrobiła i w takim przypadku wnioskować, aby takie czynności zostały wykonane. Będziemy reprezentować rodzinę w kontaktach ze służbami i jeśli będzie to konieczne zwrócimy się o pomoc do jednostek nadrzędnych. Będziemy także starali się poznać przyczyny opuszczenia imprezy przez zaginionego i poszukiwali świadków – informuje detektyw.

  Więcej: Zagadkowe zaginięcie Radosława Zalewskiego. Nowe informacje!

  Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

  Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

  Przerażające ustalenia detektywa ws. Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

  Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

  Detektyw, który szuka Radka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

  Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

  Za pomoc w odnalezieniu Radosława Zalewskiego rodzina i bliscy wyznaczyli nagrodę w wysokości 5 000 zł.

  Więcej:  Gdzie jest Radek? Znajomi zorganizowali internetową zrzutkę na detektywa

  Zaginał Radosław Zalewski. Policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here