Chcemy się z Wami podzielić czymś bardzo przyjemnym, choć z pozoru nieco kontrowersyjnym. Oto młody 23-letni Kamil z Białegostoku, od kilku dni odważnie ogłasza w serwisie Zespół Napięcia Przedweselnego, że dłużej już nie chce być sam i czas coś z tym zrobić.

Jak ten dzielny rycerz podejmuje wyzwanie, odsłaniając swoją twarz i otwarcie opowiadając w wywiadzie o sobie. Zachęca dziewczyny do wysyłania mu maili, bo przecież nie mają nic do stracenia. Jak to w życiu bywa, reakcje są różne. Niektórzy mu kibicują, życząc powodzenia i gratulując odwagi, ale typowy hejter też do Kamila napisał.

Chłopak jednak się nim nie przejmuje, udzielając wywiadów mediom, które się rozdzwoniły na wieść o jego „przedsiębiorczości w miłości”. Zbliżają się Walentynki, więc akcja tym bardziej ciekawi ludzi i przyciąga zainteresowanie. Sami jesteśmy ciekawi, co z tego wszystkiego wyniknie i będziemy zerkać na dalszy rozwój akcji na łamach Zespołu Napięcia Przedweselnego (swoją drogą, ciekawy pomysł na portal dla przyszłych par młodych i nie tylko).

Dziewczyny zainteresowane poznaniem Kamila odsyłamy do wywiadu na stronie zespolnapiecia.pl. Na szczęście Internet skraca odległości, bo do wysłania listu Kamilowi – chociażby z życzeniami powodzenia, wystarczy dosłownie kilka minut. Nam się cała akcja podoba, popieramy! O własne szczęście trzeba trochę powalczyć 🙂