Poranny ruch na ul. Płoskiego w Olsztynie utrudniło zdarzenie drogowe, w którym uczestniczyła kierująca autem osobowym 71-latka. 

Do kolizji doszło dziś (11.02) rano około godz. 9.45. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, jadąca pod górę ul. Płoskiego kobieta najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, wjechała na torowisko tramwajowe, po czym zjechała autem do rowu z kilkumetrowego nasypu.

Na szczęście kierująca pojazdem 71-latka nie odniosła żadnych obrażeń – informuje Krzysztof Bisior z Komendy Miejskiej Policji. – Za spowodowanie kolizji kobieta została ukarana mandatem karnym, a na jej koncie pojawiły się punkty karne.

71-letnia kobieta nie była w stanie wytłumaczyć, jak doszło do tego zdarzenia. Całe zajście skwitowała krótkim „No widzi pan, panie policjancie, co się stało”.

Trwająca akcja ratunkowa utrudniła na pewien czas ruch tramwajowy linii 1 i 2 na ul. Płoskiego. Auto udało się jednak sprawnie usunąć, a tramwaje jeżdżą już bez przeszkód.

[custom-related-posts title=”Pisaliśmy o tym” order_by=”title” order=”ASC” none_text=”None found”]

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
blabla

mnie to tylko zastanawia jak tam można przez przypadek najechać na tory. to nie jest tak jak na kościuszki, że tory są praktycznie na drodze i są wybetonowane, tylko jest trawa i kamienie. no proszę mnie nie rozśmieszać

chris

to już drugi przypadek w tym miejscu – może to świadczyć, że coś tam jest nie tak. Pamiętajcie wszytko powinno się robić dla ludzi.

Я-π-erdolę

nie tak to jest z ludźmi za kierownicą…

ArPi
ktoś tam wylicza statystyki czy kobiety czy mężczyźni robią więcej wypadków, starsi czy młodsi i takie duperele. statystyki to bzdura.. nie każdy dziadek za kółkiem dostaje zawału, wali w ciężarówkę z przeciwka i nie każdy osiemnastolatek jest gniewny, szalony i nieodpowiedzialny na drodze. mogła babka zasłabnąć i tyle, a to się może każdemu zdarzyć.. jakiś kompletny debil (nie wymienię z nazwiska) w jednym z komentarzy nazywa starszych ludzi antykami czy rumplami.. troszkę więcej szacunku! jak szanujesz innych tak będą Ciebie szanowali. życzę Ci aby Ciebie w wieku 70 lat w oczy nazwano rumplem. sam mam babcię w tym wieku i… Czytaj więcej »
Joanna

Po 70 ludzie wybierają tą trasę 🙂 może jest łatwiejsza do jazdy 🙂

Marcin

Poszła jak dzik w kukurydzę 😉

Robert

Jak to w ogóle jest możliwe?! Bo na pewno nie przez przypadek/nieumyślnie! :/

Michał

Niechce być nie miły ale starsi ludzie wykoncza te tranwaje, jak nie wypadki to potrącenia.

Marek

a to nie ta sama, co chciała być tramwajem i popierdzielala torami?

zatorzanka

Właśnie dlatego jestem za tym, żeby osobom powyżej 65-70 roku życia zabierać prawo jazdy,albo chociaż kierować ich na badania

jogurt

Im starsza tym bardziej wytrzymalsza 😉

wpDiscuz