Dla kogo tytuł Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2016?

  4
  Uroczysta gala z okazji poprzedniej edycji wydarzenia.

  www.rabatol.pl  Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja wydarzenia, w którym nagradzane są wyjątkowe mieszkanki naszego regionu. Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur w tym roku zostanie wybrana już po raz osiemnasty. 

  Prezentacja szerokiego dorobku kobiet, uhonorowanie ich sukcesów, promowanie udziału pań w życiu społeczno-gospodarczym kraju – to główne cele, które przyświecają organizatorom Gali Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur.

  Międzynarodowy Dzień Kobiet 8 marca to najlepsza okazja, by mówić o sukcesach kobiet, które zaistniały w minionym roku w różnych dziedzinach: w kulturze, polityce, biznesie i działalności społecznej – mówi Ewa Domaradzka-Ziarek, inicjatorka wyborów i prezes Międzynarodowego Forum Kobiet w Olsztynie.

  Złotą Dziesiątkę i spośród niej Kobietę Sukcesu 2016 jak co roku wyłoni kapituła. Kandydatki do wyborów zgłaszają tradycyjnie przedstawiciele regionalnych mediów, organizacji społecznych i samorządów.

  Laureatki Złotej Dziesiątki otrzymają nagrody rzeczowe, natomiast zdobywczyni tytułu Kobiety Sukcesu Roku 2016 otrzyma nagrodę główną oraz odbierze statuetkę z rąk Wojewody Warmińsko-Mazurskiego.

  W ubiegłym roku tytułem Kobiety Sukcesu na Warmii i Mazurach została wyróżniona Elżbieta Sujka, olsztyńska stomatolog z 30-letnim stażem.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Sara YAM

  Cechy kobiety roku: właściwa opcja polityczna, sprzyjanie jedynej słusznej władzy samorządowej. zamiłowanie do jazdy tramwajem oraz spacerów w parku centralnym

  nemo

  Pani Centusiowa i szwagier

  sebaxx

  Kobietą roku zostaje Grzybowicz

  grin

  padłem hahahaha ale brzydka tfuuu

  wpDiscuz