Zimowy nabór. Dołącz do olsztyńskich rugbystów

  3
  Fot. Facebook/rugbyteamolsztyn.

  www.rabatol.pl  W połowie lutego rozpocznie się rekrutacja do Rugby Team Olsztyn. To doskonała okazja do rozpoczęcia swojej przygody z rugby nie tylko dla fanów tej dyscypliny.

  Jeżeli obawiasz się, że się nie nadajesz, to jesteś w błędzie! – zachęcają członkowie Rugby Team Olsztyn. – Trenują z nami duzi, mali, chudzi i ci puszyści 😉 W naszym szeregach znajdziesz zarówno wysokich jak i niskich. Grają z nami panie i panowie, dziewczęta i chłopcy. Przyjdź i razem z innymi nowicjuszami poznaj, czym jest rugby.

  Olsztyńscy rugbyści organizują treningi dla osób w różnym wieku. Dzieci ćwiczą bezkontaktową formę rugby, która jest połączeniem ruchu z zabawą, a treningi dla młodzieży stawiają przede wszystkim na poprawny rozwój ciała, naukę zachowań fair play oraz bycia częścią drużyny. Dorośli mogą liczyć na poprawę formy fizycznej i rozwijanie ducha sportu w czasie wspólnych ćwiczeń. Ponadto jest szansa na zdobycie uprawnień trenerskich dzięki kursom Polskiego Związku Rugby.

  Rugby Team Olsztyn współpracuje również z innymi klubami sportowymi z miasta i organizuje turnieje rugby w Olsztynie oraz wyjazdy na mecze reprezentacji Polski. Jej członkowie biorą także udział w ogólnopolskich rozgrywkach tej dyscypliny (również dziecięcych).

  Zimowy nabór do drużyny przewidziano 15, 17 i 19 lutego. Pierwszy wspólny trening w poniedziałek (15.02) o godz. 19.30 (orlik przy ul. Bałtyckiej 37A).

  Informacje na bieżąco na temat naboru znajdziesz TUTAJ.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Anonimowo

  grałem w rugby, a dziś mam 30 lat. Przyjść można ?

  KK

  A co z damska sekcją ??

  gorąco zapraszamy wszystkich chętnych! 😊

  wpDiscuz