Jeden z najbardziej rozpoznawalnych pubów w Olsztynie kończy trzy lata. Z tej okazji zapraszamy na wspólne świętowanie już od czwartku do niedzieli (11-14 lutego). Na wszystkich spragnionych będzie czekało urodzinowe piwo i inne napoje, natomiast chętni mogą wziąć udział w emocjonujących konkursach.

Gratka została doceniona przez zagraniczny portal The Culture Trip. Znalazła się w rankingu 10 najlepszych pubów w Olsztynie. I nie bez powodu, gdyż jest to bardzo ciekawy lokal, ze wspaniałym klimatem, który na co dzień tworzą klienci. Gratka jest miejscem spotkań ludzi młodych, głównie studentów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od dobrej muzyki i tanich drinków, po szalone konkursy. W ten weekend ma być jeszcze goręcej.

Jednym z wydarzeń mają być zawody w karaoke, które po trzech dniach zmagań wyłonią zwycięzców: Króla i Królową Karaoke. W czwartek rozgrzewkę poprowadzi El Vito, a dzień później dołączy do niego Qbek i wspólnie z zawodnikami rozgrzeją atmosferę do czerwoności. Natomiast w sobotę odbędzie się podsumowanie 3-dniowego konkursu, a zwycięzcy zostaną wybrani i nagrodzeni pamiątkowymi pucharami przez specjalne jury. Udział może wziąć każdy, a zapisy będą prowadzone na bieżąco.

W piątek i sobotę można się spodziewać licznych promocji na urodzinowe piwo i szoty. Rozdane zostaną także niepowtarzalne koszulki. W niedzielę imprezę zwieńczy bezpłatny turniej w piłkarzyki stołowe. Zwycięzca dostanie specjalny urodzinowy puchar. Każdy może wziąć udział w zawodach. Jesteśmy pewni, że emocji nie zabraknie.

Program wydarzeń:

Czwartek:

Od godz. 20 – karaoke / rozgrzewka z El Vito

Piątek:

Godz. 20 – 2 – karaoke / zawody poprowadzą El Vito i Qbek

Dodatkowo: losowanie koszulek, promocje na piwo i napoje

Sobota:

Godz. 20 – 2 – podsumowanie konkursu i wyłonienie Króla i Królowej Karaoke

Dodatkowo: losowanie koszulek, promocje na piwo i napoje

Niedziela:

Godz. 20 – turniej w piłkarzyki stołowe

Adres: Pub Gratka, ul. Stare Miasto 26/27. Wstęp bezpłatny.

gratka