Lampka z Lidla może wybuchnąć. Sieć prosi o zwrot

  1

  www.rabatol.pl  W trakcie ładowania akumulatora reflektora może dojść do zwiększenia ciśnienia wewnątrz produktu i w konsekwencji do jego rozsadzenia. Wadliwy towar należy bezzwłocznie zwrócić do sklepu. Klienci otrzymają zwrot kosztów. 

  Oświadczenie producenta dotyczy reflektora ręcznego, który był sprzedawany w sklepach Lidl w Polsce od 14 do 19 stycznia tego roku. – Firma Kompernaß Handelsgesellschaft mbH, Bochum, wycofuje z rynku produkt o nazwie Akumulatorowy reflektor ręczny LAH 55 A2 marki Livarno Lux o numerze artykułu 270079 (tabliczka znamionowa z numerem znajduje się na artykule) – czytamy w ostrzeżeniu opublikowanym w sieci.

  Według producenta nie można wykluczyć sytuacji, w której w trakcie ładowania akumulatora dojdzie do zwiększenia ciśnienia wewnątrz produktu, a w rezultacie do jego rozsadzenia.

  Fot. lidl.pl.
  Fot. lidl.pl.

  Firma prosi wszystkich klientów o nieużywanie opisywanego reflektora i bezzwłoczne oddanie towaru. Można go zwrócić w każdym sklepie sieci Lidl bez okazywania paragonu i odzyskać wydane pieniądze.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  .

  allah akbar …. bum

  wpDiscuz