Łap za grabki – to się opłaca

  0
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Wspólne działanie może skutkować pieniędzmi na zagospodarowanie najbliższego otoczenia. Rusza druga edycja konkursu „Zielona ławeczka”.

  Najważniejszym celem przedsięwzięcia jest budowanie sąsiedzkich relacji. Drogą może być zaangażowanie sąsiadów w powstawanie miniogrodów wokół budynków. Natomiast konsekwencją jest poprawa otoczenia.

  Do konkursu mogą się zgłaszać sąsiedzkie, co najmniej 5-osobowe zespoły. Taka grupa wybiera teren do zagospodarowania w pobliżu miejsca zamieszkania i zachęca kolejnych sąsiadów do współpracy – wyjaśniają urzędnicy z olsztyńskiego ratusza.

  Zespół należy zarejestrować do 15 kwietnia (TUTAJ). Natomiast na projekty organizatorzy czekają do końca kwietnia. Podpowiedzi dotyczące przygotowania i realizacji zadania można znaleźć na stronie projektu.

  Internauci przez cały październik będą mogli głosować na przyjęte projekty. Maksymalna wysokość grantu to 1200 złotych – 800 zł na rośliny, podłoże i inne elementy aranżacji miniogrodów. Dodatkowo każdy zaakceptowany projekt dostanie zieloną ławeczkę wartości 400 zł.

  Zielona-Laweczka-plakat

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  wpDiscuz