Telefon na policję: jestem spakowana, przyjeżdżajcie po mnie

  3

  www.rabatol.pl  Dość nietypowe zgłoszenie przyjęli w nocy szczycieńscy policjanci. Zgłaszająca 49-latka poinformowała ich, że jest poszukiwana, spakowana i czeka na nich. Policjanci zatrzymali pijaną kobietę, która faktycznie była poszukiwana i najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

  W czwartek (4.02) około godz. 23.30 oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki policji usłyszał w słuchawce kobiecy głos, informujący, że „jestem już spakowana, poszukiwana i mam zostać dowieziona do więzienia dla kobiet w Ostródzie”. Na miejsce zgłoszonej interwencji natychmiast pojechali policjanci.

  Niestety, zgłaszająca nie chciała już otworzyć drzwi, zrobił to dopiero po dłuższym czasie jej konkubent. Okazało się, że 49-latka nie była ani spakowana, ani ubrana, była za to pijana. W organizmie miała blisko 2 promile alkoholu – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie.

  Zgadzała się jednak najistotniejsza informacja – funkcjonariusze potwierdzili w policyjnych systemach informatycznych, że kobieta faktycznie była poszukiwana przez sąd w Szczytnie do odbycia kary pozbawienia wolności.

  Została ona zatrzymana przez policjantów i noc spędziła w policyjnej celi. Teraz najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Brak słów … Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać!

  Konkubent zadzwonił zmienionym głosem, bo z babą nie mógł już wysiedziec.

  pieniądze sie skończyły

  wpDiscuz