Kortowski wydział zaprasza do siebie uczniów

  12

  www.rabatol.pl  Pracownicy i Studenci Wydziału Nauk o Środowisku Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego ponownie zachęcają młodzież ponadgimnazjalną do odwiedzenia Kortowa w ramach Dni Otwartych Wydziału.

  Takie wydarzenie organizowane jest już po raz trzeci. Dla uczniów, którzy już niedługo będą zdawać maturę, to doskonała okazja, aby poznać uniwersytecki świat oraz porozmawiać z nauczycielami akademickimi czy samymi studentami na temat kierunków studiów realizowanych na wydziale.

  Ponadto młodzież będzie miała okazję zwiedzić nowoczesne laboratoria, wziąć udział w ciekawych warsztatach czy wysłuchać wykładów. Tegoroczne Dni Otwarte Wydziału Nauk o Środowisku zaplanowano w dniach 9-12 lutego.

  Fot. http://www.uwm.edu.pl.

  Fot. http://www.uwm.edu.pl.
  Fot. http://www.uwm.edu.pl.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  dr No

  I punkty się wyhaczy do oceny.

  Studentka

  „Studentka bez ambicji” pozdrawia Pana inżyniera (Panią inżynier?) z najlepszej weterynarii w Polsce.

  engineer po Politechnice Warszawskiej

  Sukces….jeden kierunek na taki moloch jakim jest uwm. U mnie na PW jest kilka kierunków, które są najlepsze w Polsce min. elektrotechnika, automatyka, robotyka. Chodzi mi o całokształt.

  engineer po PW.

  do MK: Jakie rankingi? UWM w każdych rankingu nie jest sklasyfikowane albo jest na szarym końcu : http://szkoly.wprost.pl , http://rankingi.wprost.pl/szkoly-wyzsze , http://www.wprost.pl/ar/442005/?pg=0 , http://www.perspektywy.pl/RSW2015/ranking-uczelni-akademickich . Akredytacje o niczym nie świadczą, bo uwm ma pseudo kierunki za które ktoś powinien siedzieć , bo to tylko nabijanie „studentów” na kase : bibliotekoznawstwo , wojskoznawstwo, kreowanie trendów…. Za to moja uczelnia to elita w Polsce.

  Kiedyś napiszœ co tam się działo 🙂

  I pomyśled że wytym gmachu spędziłem ponad 50-t lat nawet widać moje okna po lewej stronie trzecie od lewej 🙂 Pozdrawiam wszystkich nowych studentów 🙂

  engineer po Politechnice Warszawskiej

  Przecież uwm to najgorszy „uniwerek” w Polsce. Później tylko płacz i lament, że pracy nie mogą znaleźć. Tak to jest jak „student” nie ma ambicji ,aby pójść na normalna uczelnie.

  MK

  Rankingi uczelni wyższych w Polsce oraz akredytacje PKA mówią co innego.
  Pozdrawia studentka (5 roku) „najgorszego uniwerku” 🙂

  engineer po Politechnice Warszawskiej

  o czym ty piszesz człowieku, jaki rankingi ? UWM w większości rankingów jest nie sklasyfikowany a jak jest to na szarym końcu : http://szkoly.wprost.pl/ , http://www.wprost.pl/ar/442005/?pg=0 , http://www.perspektywy.pl/RSW2015/ranking-uczelni-akademickich itp.
  Akredytacje? W tym kraju większość uczelni dostaje akredytacje, tak jak uwm, który otwiera nonsensowne kierunki takie jak : biblotekoznawstwo, wojskoznawstwo, badanie trendów…..
  uwm to fabryka bezrobotnych.

  engineer po PW

  Jakie rankingi? UWM w każdych rankingu nie jest sklasyfikowane albo jest na szarym końcu : http://szkoly.wprost.pl , http://rankingi.wprost.pl/szkoly-wyzsze , http://www.wprost.pl/ar/442005/?pg=0 , http://www.perspektywy.pl/RSW2015/ranking-uczelni-akademickich . Akredytacje o niczym nie świadczą, bo uwm ma pseudo kierunki za które ktoś powinien siedzieć , bo to tylko nabijanie „studentów” na kase : bibliotekoznawstwo , wojskoznawstwo, kreowanie trendów…. Za to moja uczelnia to elita w Polsce.

  po PW

  Hahaha ciekawe jakie rankingi jak większości z nich uwm-u nie ma albo jest pod koniec rankingów http://m.wprost.pl/ar/id,442005/mob.html http://rankingi.wprost.pl/szkoly-wyzsze ,http://www.perspektywy.pl/RSW2015/ranking-uczelni-akademickich itd. UWM to dno! Moja uczelnia to elita w Polsce. Oczywiście zaraz znajdzie się jakaś łamaga, co porówna światowe rankingi do naszych haha

  jeden z nakładniejszych gmachów na UWM 🙂

  wpDiscuz