Wojewódzka konserwator zabytków zatrzymana przez CBA

  17
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Barbara Z. była jedną z dwóch osób, jakie Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dziś (4.02) w stolicy Warmii i Mazur. Nie są jednak znane szczegóły sprawy. 

  Akcja była wynikiem działań prowadzonych przez białostockich funkcjonariuszy CBA, którzy ustalili, że w jednej ze spraw prowadzonych przez Wojewódzką Konserwator Zabytków w Olsztynie mogło dojść do niezgodnego z prawem przyjęcia korzyści majątkowej.

  Dziś rano agenci Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Białymstoku, działając na podstawie zgromadzonych materiałów i realizując postanowienia Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, zatrzymali Barbarę Z. – Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Olsztynie – oraz drugą osobę, przedsiębiorcę – podaje CBA.

  Działania białostockich agentów na terenie naszego miasta objęły także przeszukania kilku miejsc, m.in. gabinetu służbowego wojewódzkiej konserwator.

  Na tym etapie nie są ujawniane inne szczegóły sprawy.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Anonimowo

  lidzbark warminski, hotel krasicki, z betonowo szklanym wejsciem w stylu rokkoko, duzy pieniadz to i zgodne z gustem konserwatora, konserwator pod marszalkiem platformersem

  mario

  W stosunku do takich osób, powinno się zastosować prawo Piłsudskiego – ustawę z 1921r , czyli korupcja+ urzędnik = kula w łeb.

  no i się skończyło….

  Lubię to!💁🏽

  Jak zwykle..

  Pitu

  Połasiła sie na pare złotych, głupota

  Jak dla mnie news roku bo juz 8 lat temu ją powinni zamknąć, ale PO miało wszystko pod kontrolą i ścierwo rządzi miastem w ten sposób…

  sxsx

  Zapraszamy CBA o Warszawy.

  Najwyższa pora zrobić w stolicy Pisowską dobrą zmianę….
  Jak PISu nie lubię, to takimi zagrywkami zyskują moją sympatię. Jeszcze niech ZUS wywalą w kosmos i PZPN.
  MUR trzeba przebić

  Anonimowo

  Szczerze życzę tego samego stołecznemu konserwatorowi. Tyle wspaniałych zabytków powojennej moderny poszło, bądź idzie pod kilof. Obiekty znane na skalę światową. Ale deweloper płaci, to jak tu nie skorzystać

  ziobro i tu musi mieć swoich konfidentów

  wpDiscuz