Barbara Z. była jedną z dwóch osób, jakie Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dziś (4.02) w stolicy Warmii i Mazur. Nie są jednak znane szczegóły sprawy. 

Akcja była wynikiem działań prowadzonych przez białostockich funkcjonariuszy CBA, którzy ustalili, że w jednej ze spraw prowadzonych przez Wojewódzką Konserwator Zabytków w Olsztynie mogło dojść do niezgodnego z prawem przyjęcia korzyści majątkowej.

Dziś rano agenci Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Białymstoku, działając na podstawie zgromadzonych materiałów i realizując postanowienia Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, zatrzymali Barbarę Z. – Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Olsztynie – oraz drugą osobę, przedsiębiorcę – podaje CBA.

Działania białostockich agentów na terenie naszego miasta objęły także przeszukania kilku miejsc, m.in. gabinetu służbowego wojewódzkiej konserwator.

Na tym etapie nie są ujawniane inne szczegóły sprawy.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo

lidzbark warminski, hotel krasicki, z betonowo szklanym wejsciem w stylu rokkoko, duzy pieniadz to i zgodne z gustem konserwatora, konserwator pod marszalkiem platformersem

mario

W stosunku do takich osób, powinno się zastosować prawo Piłsudskiego – ustawę z 1921r , czyli korupcja+ urzędnik = kula w łeb.

Konrad

no i się skończyło….

Ania

Lubię to!💁🏽

Mateusz

Jak zwykle..

Pitu

Połasiła sie na pare złotych, głupota

Krzysztof

Jak dla mnie news roku bo juz 8 lat temu ją powinni zamknąć, ale PO miało wszystko pod kontrolą i ścierwo rządzi miastem w ten sposób…

sxsx

Zapraszamy CBA o Warszawy.

Najwyższa pora zrobić w stolicy Pisowską dobrą zmianę….
Jak PISu nie lubię, to takimi zagrywkami zyskują moją sympatię. Jeszcze niech ZUS wywalą w kosmos i PZPN.
MUR trzeba przebić

Anonimowo

Szczerze życzę tego samego stołecznemu konserwatorowi. Tyle wspaniałych zabytków powojennej moderny poszło, bądź idzie pod kilof. Obiekty znane na skalę światową. Ale deweloper płaci, to jak tu nie skorzystać

Wiesław

ziobro i tu musi mieć swoich konfidentów

wpDiscuz