Prezydent Olsztyna z wizytą u trojaczków

  25

  www.rabatol.pl  Właśnie skończyli dwa miesiące życia. Olsztyńskie trojaczki i ich rodzice w prezencie od miejskich władz dostali m.in. Karty Dużej Rodziny.

  Filip, Alan i Oliwier urodzili się na początku grudnia. To było niezwykłe wydarzenie zarówno w życiu miasta, jak i – a może przede wszystkim – ich rodziców.

  Było niesamowite przerażenie – wspomina mama trojaczków, Anna Pac. – Chcieliśmy mieć dziecko, ale nie spodziewaliśmy się aż trójki. To ogromna odpowiedzialność, wysiłek, ale i szczęście.

  Olsztyńskie trojaczki odwiedził w środę (3.02) Piotr Grzymowicz. Prezydent przekazał kocyki z wyhaftowanymi imionami chłopców i logiem miasta, tradycyjny tort z pampersów oraz Olsztyńską Kartę Dużej Rodziny.

  Też mam trzech synów, więc zdaję sobie sprawę, ile wysiłku trzeba włożyć w wychowanie takiej gromadki – mówił podczas spotkania prezydent Olsztyna. – Nie mam jednak wątpliwości, że zajmowanie się trójką, która pojawiła się na świecie jednocześnie, jest ogromnym wyzwaniem. Od dłuższego czasu, na miarę naszych możliwości, staramy się wspierać duże rodziny mieszkające w naszym mieście.

  Olsztyńską Kartę Dużej Rodziny odebrało już 8,8 tys. osób, a do programu przystąpiło prawie 80 miejskich i prywatnych podmiotów.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Przecudowny widok:)

  A na chuj grzymowicz cipe przyciagnał? Chujoza nie ma się czym zajać? .. to na Stomil niech sałate kombinuje frajer!

  Gratuluję

  Ślicznie

  Duzo zdrowka dla chlopakow a rodzicom wytrwalosci i duzo spokojnych nocy. Pozdrowienia od trojaczkow Bernarda , Igora i Pawla. Bartoszyce to tez moje rodzinne miasto;)

  judek

  bartoszyce to nie miasto dziewczyno 😀 jak cos to masteczko albo wioska

  "500+"nie dla wszystkich trojaczków?

  Będzie problem jeden z trojaczków który urodził się pierwszy nie załapie się na program 500+. Z racji potrójnych urodzin, co zdarza się rzadko, winno się premiować wszystkich.

  Moje gratulacje 😊

  trol

  alan, oliwier… patologia

  judek

  prawda patolstwo ostra geba

  odpowiadajacy

  raczej ANAL i OCIPIER 😉 he he

  Anna cudowne dzieciaczki 😍😍😍

  Dużo zdrówka i wytrwałości oraz cierpliwość dla rodziców:-)

  wpDiscuz