Właśnie skończyli dwa miesiące życia. Olsztyńskie trojaczki i ich rodzice w prezencie od miejskich władz dostali m.in. Karty Dużej Rodziny.

Filip, Alan i Oliwier urodzili się na początku grudnia. To było niezwykłe wydarzenie zarówno w życiu miasta, jak i – a może przede wszystkim – ich rodziców.

Było niesamowite przerażenie – wspomina mama trojaczków, Anna Pac. – Chcieliśmy mieć dziecko, ale nie spodziewaliśmy się aż trójki. To ogromna odpowiedzialność, wysiłek, ale i szczęście.

Olsztyńskie trojaczki odwiedził w środę (3.02) Piotr Grzymowicz. Prezydent przekazał kocyki z wyhaftowanymi imionami chłopców i logiem miasta, tradycyjny tort z pampersów oraz Olsztyńską Kartę Dużej Rodziny.

Też mam trzech synów, więc zdaję sobie sprawę, ile wysiłku trzeba włożyć w wychowanie takiej gromadki – mówił podczas spotkania prezydent Olsztyna. – Nie mam jednak wątpliwości, że zajmowanie się trójką, która pojawiła się na świecie jednocześnie, jest ogromnym wyzwaniem. Od dłuższego czasu, na miarę naszych możliwości, staramy się wspierać duże rodziny mieszkające w naszym mieście.

Olsztyńską Kartę Dużej Rodziny odebrało już 8,8 tys. osób, a do programu przystąpiło prawie 80 miejskich i prywatnych podmiotów.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Kamila

Przecudowny widok:)

Krzysztof

A na chuj grzymowicz cipe przyciagnał? Chujoza nie ma się czym zajać? .. to na Stomil niech sałate kombinuje frajer!

Mateusz

Gratuluję

Kasia

Ślicznie

Edyta

Duzo zdrowka dla chlopakow a rodzicom wytrwalosci i duzo spokojnych nocy. Pozdrowienia od trojaczkow Bernarda , Igora i Pawla. Bartoszyce to tez moje rodzinne miasto;)

judek

bartoszyce to nie miasto dziewczyno 😀 jak cos to masteczko albo wioska

"500+"nie dla wszystkich trojaczków?

Będzie problem jeden z trojaczków który urodził się pierwszy nie załapie się na program 500+. Z racji potrójnych urodzin, co zdarza się rzadko, winno się premiować wszystkich.

Anna

Moje gratulacje 😊

trol

alan, oliwier… patologia

judek

prawda patolstwo ostra geba

odpowiadajacy

raczej ANAL i OCIPIER 😉 he he

Paulina

Anna cudowne dzieciaczki 😍😍😍

Malgorzata

Dużo zdrówka i wytrwałości oraz cierpliwość dla rodziców:-)

wpDiscuz