Stomil odwołuje mecze

  5
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Fatalna sytuacja finansowa klubu przekłada się bezpośrednio także grę samych piłkarzy. Do skutku nie dojdą najbliższe spotkania sparingowe, które miała rozegrać Duma Warmii.

  Runda wiosenna za pasem, a losy Stomilu wciąż się ważą. Na gwałt szukani są sponsorzy i zbierane są pieniądze, które mają uratować olsztyński klub. Tymczasem skutki problemów finansowych Dumy Warmii widać także w kalendarzu pierwszoligowej drużyny. Jak podaje stomil.olsztyn.pl, najbliższe spotkania sparingowe zostają odwołane. W środę piłkarze z Olsztyna mieli zagrać z trzecioligowym Sokołem Ostróda, a w sobotę z Arką Gdynia. Portal cytuje trenera Stomilu, który twierdzi, że „nie mamy takiej kadry, żeby w tym momencie rozgrywać spotkania”.

  Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu miasto odmówiło wsparcia klubu kwotą 1,4 mln złotych, co spowodowało wzburzenie szczególnie w środowisku kibiców biało-niebieskich. Miłośnicy Stomilu nie tracą jednak nadziei i apelują o udział w internetowej zbiórce funduszy „Milion dla Stomilu”.

  Więcej o sprawie oraz argumentach samego prezydenta w sprawie finansowania przez ratusz olsztyńskiej piłki czytaj TUTAJ.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Przykra sprawa, może się z tego wywiną

  Grzybowicz

  Grzymowicz = Kononowicz NIE BĘDZIE NICZEGO Budowlani? Upadli… Piłkarska Warmia? Ledwo wiąże koniec z końcem w IV lidze… OKPR Warmia? Też nie najlepiej… Męska koszykówka? Upadła… Urania? Przecieka… Stadion Stomilu? 3/4 trybun zamknięte z obawy o bezpieczeństwo kibiców… Stadion Warmii? Trybuny to już łąka i pastwisko… Boisko na Zatorzu z Budżetu Obywatelskiego? Od dwóch lat nic nie zrobiono w tym temacie… Memoriał Wagnera? W Łodzi, Płocku, Wrocławiu… Tour de Pologne? Zapomnieli dawno o Olsztynie… Siatkarki AZS OSW? Zrezygnowały z awansu przez finanse… Olsztyn przestrzeń radości? WSTYD PRZYJMOWAĆ GOŚCI!

  Przeczytaj cały tekst: Indykpol AZS Olsztyn uległ Jastrzębskiemu Węglowi – Sport http://sport.wm.pl/332426,Indykpol-AZS-Olsztyn-ulegl-Jastrzebskiemu-Weglowi.html#ixzz3z3Zs355g

  DżizasKurwaJaPierdole

  Kretynie, czy uważasz, że za złe wyniki klubów sportowych odpowiada prezydent miasta?
  Winowajcami tej sytuacji są zarządy tych klubów. Zamiast kasę, którą otrzymują od sponsorów przeznaczać na potrzeby klubu, to sobie przyznają nagrody. Kasa idzie bokiem. Trenerzy od trzech miechów nie dostali wypłaty… Uważasz tym samym, że Grzymek ma ładować z budżetu (publicznych pieniędzy) w kluby, które i tak przepier… kasę?

  Grzybowicz

  Po pierwsze kretynów frajerze to masz w rodzinie , zaczynając od matki kończąc na siostrze, które daje na porzeczkach. Po drugie jacy sponsorzy ? Tu nie ma sponsorów, bo nie ma nowych inwestorów. Bieda i tyle frajerze.

  Grzybowicz

  Herman von Grzybowitz to Gauleiter Olsztyna, kat rozwoju i sportu.

  wpDiscuz