Kasjerka z Olsztyna odpowie za fikcyjne zwroty

  34

  www.rabatol.pl  Kara 8 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance Olsztyna za oszustwo. Przez kilka miesięcy kobieta zdążyła oszukać swojego pracodawcę na 1 200 zł.

  Zgłoszenie o tym, że jedna z pracownic olsztyńskiego hipermarketu dopuściła się oszustwa, policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymali wczoraj (01.02).

  Wstępne ustalenia wskazują na to, że kobieta od kilku miesięcy miała podrabiać podpisy klientów na paragonach, a następnie dokonywać fikcyjnych zwrotów towarów. Pieniądze ze zwrotów brała dla siebie – informują funkcjonariusze KMP Olsztyn. – Przestępstwo ujawnił pracownik ochrony, który, przeglądając nagrania z monitoringu, stwierdził nieprawidłowości.

  Działając w ten sposób, pracownica oszukała swojego pracodawcę na kwotę około 1 200 zł.

  Olsztynianka została przesłuchana, a swoje zachowanie tłumaczyła policjantom trudną sytuacją finansową, w jakiej się znalazła. W najbliższym czasie najprawdopodobniej usłyszy zarzuty oszustwa, za co grozi kara 8 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  aaaaaaaaaaaaaa

  8 lat – bo podrabiala podpisy i dokumenty, dodatkowo 1200 – to juz jest traktowane jako przestepstwo 😉

  pan jan

  To się obłowiła 🙂

  Bywa i tak

  Nieznajoma

  A wiecie może kto to zrobił? Imię, wiek? Cokolwiek? Pisza ze się stroila etc.to juz wyszło kto za tym stoi?

  Lokatorka

  Wielka pani,stroila się i zupy dawała mogła na tym zarabiać a nie kradła, zdradzała na lewo i prawo jak tylko poszła w miejski balet.

  Anonimowo

  LPG jest teraz 1,63 a on 3,56

  A co z Rydzykiem i cegiełkami na Stocznię ? Dostał 8 lat ?

  Xxxxx

  Dobrze,niech siedzi jak najdłużej.

  Hahahaha 1200 zł

  I po co krasc 1200 zl? Lepiej napad na bank zrobic. Najwyzej tez z 8 lat do odsiadki, ale jakby sie jednak udalo to jaki profit by miala :)) ehhh

  wpDiscuz