Kara 8 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance Olsztyna za oszustwo. Przez kilka miesięcy kobieta zdążyła oszukać swojego pracodawcę na 1 200 zł.

Zgłoszenie o tym, że jedna z pracownic olsztyńskiego hipermarketu dopuściła się oszustwa, policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymali wczoraj (01.02).

Wstępne ustalenia wskazują na to, że kobieta od kilku miesięcy miała podrabiać podpisy klientów na paragonach, a następnie dokonywać fikcyjnych zwrotów towarów. Pieniądze ze zwrotów brała dla siebie – informują funkcjonariusze KMP Olsztyn. – Przestępstwo ujawnił pracownik ochrony, który, przeglądając nagrania z monitoringu, stwierdził nieprawidłowości.

Działając w ten sposób, pracownica oszukała swojego pracodawcę na kwotę około 1 200 zł.

Olsztynianka została przesłuchana, a swoje zachowanie tłumaczyła policjantom trudną sytuacją finansową, w jakiej się znalazła. W najbliższym czasie najprawdopodobniej usłyszy zarzuty oszustwa, za co grozi kara 8 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
aaaaaaaaaaaaaa

8 lat – bo podrabiala podpisy i dokumenty, dodatkowo 1200 – to juz jest traktowane jako przestepstwo 😉

pan jan

To się obłowiła 🙂

Mateusz

Bywa i tak

Nieznajoma

A wiecie może kto to zrobił? Imię, wiek? Cokolwiek? Pisza ze się stroila etc.to juz wyszło kto za tym stoi?

Lokatorka

Wielka pani,stroila się i zupy dawała mogła na tym zarabiać a nie kradła, zdradzała na lewo i prawo jak tylko poszła w miejski balet.

Anonimowo

LPG jest teraz 1,63 a on 3,56

Jolanta

A co z Rydzykiem i cegiełkami na Stocznię ? Dostał 8 lat ?

Xxxxx

Dobrze,niech siedzi jak najdłużej.

Kasia

Hahahaha 1200 zł

Sebastian

I po co krasc 1200 zl? Lepiej napad na bank zrobic. Najwyzej tez z 8 lat do odsiadki, ale jakby sie jednak udalo to jaki profit by miala :)) ehhh

wpDiscuz