Znasz kogoś, kto bezinteresownie pomaga innym? Dzieli się swoim czasem, umiejętnościami lub pieniędzmi? Zgłoś go do statuetki „Ludzie dobrej Woli” za rok 2015.

Już po raz siedemnasty sześcioosobowa Kapituła Wielkiego Serca pod przewodnictwem Prezydenta Olsztyna przyzna nagrody dla osób, firm i instytucji, które działają charytatywnie i niosą pomoc osobom potrzebującym.

Czekamy na wszystkie zgłoszenia – zaznacza Bożena Ziomek, członkini kapituły. – Każde z nich będziemy rozpatrywać indywidualnie, bo nie da się porównać możliwości emerytki, która szyje ciepłe skarpetki dla potrzebujących dzieci do wielkiego banku, który przeznacza tysiące złotych na cele dobroczynne.

Dziesięć równorzędnych statuetek Kapituła Wielkiego Serca wręczy pod koniec marca podczas uroczystej Gali na olsztyńskim zamku. Aby ta uroczystość mogła się odbyć, organizatorzy potrzebują pomocy w dotarciu do wszystkich, którzy mogą wytypować osoby zasługujące na to zaszczytne wyróżnienie.

Formularz trzeba wypełnić do 19 lutego 2016 r. i wysłać drogą elektroniczną: [email protected] lub tradycyjną na adres: Kapituła Wielkiego Serca, Grupa OSB ul. Warszawska 105/4H 10-701 Olsztyn.