Zapraszamy do Cafe Amore

Jeśli chcesz sprawić ukochanej osobie wyjątkowe i niezapomniane Walentynki zaproś ją do niezwykłej restauracji – Cafe Amore. Nie szukaj tego lokalu, nie ma go na żadnej mapie! Urocze Cafe Amore będzie czynne tylko w Walentynki w Galerii Warmińskiej. Warto powalczyć o romantyczną kolację, bo Cafe Amore to dobra zabawa i szansa wygrania tysiąca złotych.

Cafe Amore będzie restauracją najwyższej klasy: podwójne stoliki zostaną nakryte eleganckimi obrusami, nastrój stworzą kwiaty i blask świec, a także dźwięki fortepianu, na którym na żywo będą grane romantyczne melodie. Uroczystą kolację złożoną z przystawek, dania głównego i deseru oraz napojów serwować będą kelnerzy. „Zaaranżujemy przestrzeń Cafe Amore tak, jak powinna wyglądać romantyczna restauracja. Zapewnimy naszym parom wyjątkowe Walentynki. Takiej zabawy jeszcze w Olsztynie nie było” – zapowiada Natalia Tur z Galerii Warmińskiej. Dodaje, że pary, które zostaną zaproszone do Cafe Amore będą nie tylko po królewsku ugoszczone ale także dostaną solidną porcję rozrywki. „W czasie wieczoru walentynkowego w Cafe Amore wystąpi znany, lubiany i ceniony Jacek Kawalec, odbędzie się też pokaz Pole Dance” – wylicza Natalia Tur.

Zabawa warta tysiąc złotych!

Walentynkowe spotkanie w Galerii Warmińskiej nie będzie się ograniczało do siedzenia przy stoliku, kosztowania wykwintnych dań i podziwiania występów tancerzy i Jacka Kawalca. „Naszą kolację walentynkową chcemy połączyć z wyśmienitą zabawą, z konkursami dla zakochanych. Zwycięska para ma szansę wygrania tysiąca złotych w bonach zakupowych Galerii Warmińskiej” – mówi Natalia Tur i dodaje, że wszystkie 16 par zaproszonych do Cafe Amore dostanie upominki.

Sprowadź kibiców!

Konkursy dla zakochanych będą miały na celu pokazanie osobowości zaproszonych na kolację par, ich poczucia humoru, wyjątkowości. Wszystkie zabawy konkursowe przeprowadzi Jacek Kawalec, a uczestniczące w kolacji pary będą przyznawały sobie punkty. Biorących udział w zabawach będą też oceniać goście Galerii Warmińskiej, których o odbywającej się w Cafe Amore zabawie będą informowały hostessy. Wygra para, którą biorący udział w konkursach i klienci Galerii Warmińskiej ocenią najwyżej. „Jeśli dwie pary w konkursach uzyskają taką samą ilość punktów wówczas to pan Kawalec wskaże zwycięzców walentynkowej zabawy” – precyzuje Natalia Tur.

Zakochani – do komputerów!

Co zrobić, by zostać zaproszonym przez Galerię Warmińską do Cafe Amore? Przede wszystkim trzeba przypomnieć sobie którąś z waszych wyjątkowych przygód, czy anegdot. Potem trzeba tę historię miłosną ciekawie i przekonująco opisać, a następnie zamieścić ją na FB Galerii Warmińskiej (https://www.facebook.com/Galeria.Warminska) lub wysłać e-mailem na adres: [email protected]. Co ważne, wasze historie miłosne muszą być zamieszczone na FB, czy wysłane do Galerii do 10 lutego. „Spośród wszystkich damsko-męskich przygód jury złożone z pracowników Galerii Warmińskiej wybierze te najfajniejsze, najbardziej urocze, zabawne, zaskakujące lub poruszające. Do par, których historia najbardziej nam się spodoba wyślemy kwestionariusz. Każda z par będzie miała dobę na odesłanie nam wypełnionego kwestionariusza. Dopiero, gdy to zrobi uznamy, że zgodziła się przyjąć zaproszenie do Cafe Amore” – tłumaczy Natalia Tur.

Pilnujcie terminów

Jury stworzy także listę rezerwową par zainteresowanych kolacją w Cafe Amore. Jeśli któraś z par na czas nie odeśle kwestionariusza z Galerii Warmińskiej wówczas jej miejsce zajmie para z listy rezerwowej. Warto dobrze przemyśleć udział w kolacji, ponieważ para, która potwierdzi udział w zabawie ale się na nią nie stawi będzie musiała zapłacić 2 tys. zł kary.

Zabawa w Cafe Amore rozpocznie się 14 lutego o godz. 15 i potrwa do godz. 19:30. Koszt kolacji pokryje Galeria Warmińska.