Oskarżenia dotyczą zlokalizowanego na starówce pubu Valhalla. Jeden z potencjalnych klientów twierdzi, że wraz z rodziną i znajomymi został wyproszony z lokalu ze względu na sympatyzowanie z Komitetem Obrony Demokracji.  

– KOD-u nie obsługujemy! Proszę opuścić lokal! – takimi słowami miał zostać powitany w Valhalli jeden z uczestników sobotniej (23.01) manifestacji w Olsztynie, wyrażającej sprzeciw wobec obecnej polityki rządu. Umieścił on w sieci opis całej sytuacji, zarzucając popularnemu lokalowi segregację klientów ze względu na ich poglądy polityczne.

Zziębnięci po demonstracji, wraz z żoną, przyjaciółmi i ich siedemdziesięcioletnią ciocią, postanowiliśmy wybrać się na coś gorącego. Poszliśmy w kierunku ul. Okopowej, gdzie knajpek z gorącą herbatą czy grzańcem nie brakuje – opisuje internauta. – Gdy weszliśmy do PUB-u Valhalla, wyszedł naprzeciw nam brodaty młodzieniec. 

To z jego ust miały paść słowa „KOD-u nie obsługujemy”. Jak podsumowuje całą sytuację autor wpisu: – W czasie II wojny były lokale tylko dla Niemców, dziś powstają tylko dla Polaków lepszego sortu. Szkoda. (pisownia oryginalna)

valhalla kod bojkot

Pub ze starówki, którego dotyczą oskarżenia, zapewnia jednak o swojej neutralności i o tym, że internetowe oskarżenia „mijają się z prawdą całkowicie”.

 Valhalla w mitologii nordyckiej to miejsce ucztowania poległych w chwale wojowników. My jako lokal jesteśmy neutralni, w swoje progi chętnie przyjmujemy każdego strudzonego wędrowca i staramy się ugościć go najlepiej jak potrafimy. Nigdy nie prowadziliśmy „segregacji” klientów i nie zamierzamy zmieniać tego w przyszłości – zapewniają właściciele Valhalli w opublikowanym w Internecie oświadczeniu. – Prosimy nie oceniać nas przez pryzmat pojedynczej opinii niezadowolonego klienta. Jeżeli kiedykolwiek ktoś został wyproszony przez obsługę z lokalu, to tylko i wyłącznie ze względu na niestosowne zachowanie.

Pub ze starówki zapewnia również, że spróbuje skontaktować się z autorem kontrowersyjnej opinii, aby „sprawdzić jego motyw i być może wyciągnąć prawne konsekwencje”.

Drodzy Wojownicy i Wojowniczki!Valhalla w mitologii nordyckiej to miejsce ucztowania poległych w chwale wojowników. My,…

Posted by Valhalla on Tuesday, January 26, 2016

Naszą galerię z sobotnich manifestacji w Olsztynie – zarówno przeciwników, jak i zwolenników polityki rządu – możesz obejrzeć TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo

a może było tak że to specjalnie zorganizowany event kodu by pokazać jak są dyskryminowani w barze pełnym narodowców. na starówce tyle barów a oni musieli akurat tutaj … 😀

Michał

mały gest a cieszy 🙂

Michał

Odwiedzę Was z największą przyjemnością !

Anonimowo

Barman szarogęsi się w lokalu gdzie pracuje. Żałosna kreatura.

Viva.

Żałosna, zawsze śmięrdząca stara nora, obsługa do bani. Nikomu nie polecam.

Richard

Ten PUB jest najlepszy w okolicy. A w dawnym antykwariacie sprzedawano 3 książki rocznie. I pracownik do dziś nie dostał pensji za 6 miesięcy.

Johana

Brawo, tak trzymać!

OlsztynianPotasu

Oj Borys Borys Ty chamie. Wiedziałem, że to się kiedyś tak skończy. Może zwolnienie by się przydało jakieś? A dyskusja o KODzie, Sfetru i Tefałenie nie ma sensu, bo nie o to tu chodzi. Chodzi o traktowanie klienta. Skąd by nie był. Założę się, że Murzyna też by wywalił cham jeden, prostak i świnia!!! Nie pozdrawiam cię Pawle.

Anonimowo

MA PRAWO PRZYJAC KOGO CHCE … MAMY DEMOKRACJE I NALEZY Z NIEJ KORZYSTAC …

Janek

Jaki sens miałoby wymyslanie takiej historii przez klienta?

KODnajbardziejodgórnyprotestwPolsce

To nie pierwsza rzecz, którą KOD rujnuje, poprzez odgórne polecenie

wiem

To nie klient wymyślił tę historyjkę! To konkurencja.

paw

za takie podzialy jak w Rzeszy i okupowanej Polsce ” nur fuer Deutsche”. Klient jest kilentem chyba ze wlasciciel uprawia polityke a nie biznes

wpDiscuz