„KOD-u nie obsługujemy!”. Pub w Olsztynie odpiera zarzuty

  123

  www.rabatol.pl  Oskarżenia dotyczą zlokalizowanego na starówce pubu Valhalla. Jeden z potencjalnych klientów twierdzi, że wraz z rodziną i znajomymi został wyproszony z lokalu ze względu na sympatyzowanie z Komitetem Obrony Demokracji.  

  – KOD-u nie obsługujemy! Proszę opuścić lokal! – takimi słowami miał zostać powitany w Valhalli jeden z uczestników sobotniej (23.01) manifestacji w Olsztynie, wyrażającej sprzeciw wobec obecnej polityki rządu. Umieścił on w sieci opis całej sytuacji, zarzucając popularnemu lokalowi segregację klientów ze względu na ich poglądy polityczne.

  Zziębnięci po demonstracji, wraz z żoną, przyjaciółmi i ich siedemdziesięcioletnią ciocią, postanowiliśmy wybrać się na coś gorącego. Poszliśmy w kierunku ul. Okopowej, gdzie knajpek z gorącą herbatą czy grzańcem nie brakuje – opisuje internauta. – Gdy weszliśmy do PUB-u Valhalla, wyszedł naprzeciw nam brodaty młodzieniec. 

  To z jego ust miały paść słowa „KOD-u nie obsługujemy”. Jak podsumowuje całą sytuację autor wpisu: – W czasie II wojny były lokale tylko dla Niemców, dziś powstają tylko dla Polaków lepszego sortu. Szkoda. (pisownia oryginalna)

  valhalla kod bojkot

  Pub ze starówki, którego dotyczą oskarżenia, zapewnia jednak o swojej neutralności i o tym, że internetowe oskarżenia „mijają się z prawdą całkowicie”.

   Valhalla w mitologii nordyckiej to miejsce ucztowania poległych w chwale wojowników. My jako lokal jesteśmy neutralni, w swoje progi chętnie przyjmujemy każdego strudzonego wędrowca i staramy się ugościć go najlepiej jak potrafimy. Nigdy nie prowadziliśmy „segregacji” klientów i nie zamierzamy zmieniać tego w przyszłości – zapewniają właściciele Valhalli w opublikowanym w Internecie oświadczeniu. – Prosimy nie oceniać nas przez pryzmat pojedynczej opinii niezadowolonego klienta. Jeżeli kiedykolwiek ktoś został wyproszony przez obsługę z lokalu, to tylko i wyłącznie ze względu na niestosowne zachowanie.

  Pub ze starówki zapewnia również, że spróbuje skontaktować się z autorem kontrowersyjnej opinii, aby „sprawdzić jego motyw i być może wyciągnąć prawne konsekwencje”.

  Drodzy Wojownicy i Wojowniczki!Valhalla w mitologii nordyckiej to miejsce ucztowania poległych w chwale wojowników. My,…

  Posted by Valhalla on Tuesday, January 26, 2016

  Naszą galerię z sobotnich manifestacji w Olsztynie – zarówno przeciwników, jak i zwolenników polityki rządu – możesz obejrzeć TUTAJ.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Jagna.

  Popieram poniższy wpis. Niech wróci ANTYKWARIAT !

  Viva.

  Żałosna, zawsze śmięrdząca stara nora, obsługa do bani. Nikomu nie polecam.

  Richard

  Ten PUB jest najlepszy w okolicy. A w dawnym antykwariacie sprzedawano 3 książki rocznie. I pracownik do dziś nie dostał pensji za 6 miesięcy.

  Johana

  Brawo, tak trzymać!

  JanoJanusz

  Na przyszłość gdy przyjdzie ten gorszy sort to dać im coś gorącego z arszenikiem i będzie spokój

  OlsztynianPotasu

  Oj Borys Borys Ty chamie. Wiedziałem, że to się kiedyś tak skończy. Może zwolnienie by się przydało jakieś? A dyskusja o KODzie, Sfetru i Tefałenie nie ma sensu, bo nie o to tu chodzi. Chodzi o traktowanie klienta. Skąd by nie był. Założę się, że Murzyna też by wywalił cham jeden, prostak i świnia!!! Nie pozdrawiam cię Pawle.

  Anonimowo

  MA PRAWO PRZYJAC KOGO CHCE … MAMY DEMOKRACJE I NALEZY Z NIEJ KORZYSTAC …

  TwójAleksandro
  Implikowane że sami kodowcy zapewne nie próbowali indoktrynizować biednych klientów pubu, kto wie moze to sam klient ich wygonił. Bardzo dobrze,nie raz widze tych opłacone chodzące reklamy nowoczesnej w metrze warszawskim. Wyobrażacie to sobie? Chodzą z tymi koszulkami i plakietkami po metrze. Polacy jeszcze nie dojrzały do kapitalizmu, zwykły korpo-manager robi sito z mózgu a ludzie się na to biorą. Pamiętajmy, że ma za sobą setki szkoleń z PR, prezencji, negocjacji itp itd. Cieszę się że młode pokolenie rozpoznaje te kłamstwa i na demonstracjach kodu widać jedynie osoby w średnim wieku (często z dziećmi i kredytem na głowie), zazwyczaj pracownicy… Czytaj więcej »
  TwójAleksandro

  sry publicznego xD

  kamcio

  Wiecie Ci wszyscy durni POlacy,że KOD rysia sfetru jest finansowany przez żydowską finansjerę?? żydkom z zachodu rządy PISU nie na ręke. bo kasy będą mieili mniej . to wiecie o tym ?

  Pl

  Napisać można wszystko, puścić każdą plotę, ciemny lud to kupi. Ale nie wszyscy są ciemni. Takim jak ty pisiory płacą za fałszywe, obraźliwe komentarze, bo sam nie zarobilbyś ani grosza nieudacznika.

  Luther

  Pl to skrót zapewne od uszkodzonego plemnika, z jakiego się wyklułeś ?

  Janek

  Jaki sens miałoby wymyslanie takiej historii przez klienta?

  wiem

  To nie klient wymyślił tę historyjkę! To konkurencja.

  KODnajbardziejodgórnyprotestwPolsce

  To nie pierwsza rzecz, którą KOD rujnuje, poprzez odgórne polecenie

  Olsztynianka

  Zamknąć ruderę. Ja i moi znajomi na pewno nie skorzystamy z usług pabu

  Luther

  No to spieprzaj z kraju mendo
  ZaKODowane łby to najgorsze odpady i prawdziwy gorszy sort.
  Nawet nie gorszy sort a ścierwa zwykłe.

  zatorzak

  Pisze się PUBU… ja jestem i będę stałym klientem…. i nie interesuje mnie polityka. Grzańca mają wybornego. Jak ktoś nie wie niech spróbuje.

  wpDiscuz