Policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie 48-letnią kobietę, która w centrum handlowym w Olsztynie kradła ubrania. W samochodzie Anny K. funkcjonariusze znaleźli rzeczy o wartości ponad 1100zł oraz torbę termiczną i cążki metalowe. Za kradzież grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 13.30 na ul. Piłsudskiego pojechał patrol policji. Funkcjonariusze zostali wezwani przez pracownice sklepu odzieżowego, które ujęły kobietę odpowiedzialną za kradzież. Przy 48-latce znaleziono ubrania o łącznej wartości 280zł. Z uwagi na to, że kobieta była w sklepie kilka razy w ciągu jednego dnia, funkcjonariusze postanowili sprawdzić jej samochód. W zaparkowanym pojeździe znalezione zostały także inne rzeczy pochodzące z przestępstwa. Ponadto funkcjonariusze znaleźli torbę termiczną i cążki metalowe służące do odcinania klipsów i wynoszenia rzeczy ze sklepu. Anna K. została zatrzymana do wyjaśnienia sprawy. 48-latce zostaną przedstawione zarzuty kradzieży za co grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Alan

Taka z niej zlodziejka zawodowa, że wozi ze sobą fanty… Haha, Ci „zawodowcy” 😀 😂

gaz

„Funkcjonariusze zostali wezwani przez pracownice sklepu odzieżowego, które ujęły kobietę odpowiedzialną za kradzież.” Brawo ty. W jakiej szkole uczyli Cię tak pisać? Chyba nie dziennikarskiej.

Paweł

1100zł????? Hahahaha

Piotr

Dobrze, że skrzyni ołowianej nie nosiła ze sobą ;D

wpDiscuz