Sanepid w znanym olsztyńskim hotelu. Zamknięta kuchnia

  12

  www.rabatol.pl  Kontrola przeprowadzona w Manorze wykazała nieprawidłowości na tyle poważne, że lokal nie może obecnie prowadzić działalności gastronomicznej.

  Olsztyński hotel na Kanarkowej nie zdał testu sanepidu – wizyta inspektora sanitarnego skończyła się zamknięciem hotelowej kuchni ze względu na zastane w niej warunki.

  Jak powiedziała Radiu Olsztyn Teresa Parys, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olsztynie: – Stwierdziliśmy podczas tej kontroli rażące zaniedbania higieniczno-sanitarne. Zastrzeżenia pracowników sanepidu dotyczyły zarówno samej kuchni, jak i zaplecza oraz pomieszczeń magazynowych.

  Wątpliwości wzbudzała też czystość kuchennego wyposażenia i samych pomieszczeń. – Widać, że nie były one myte, sprzątane, dezynfekowane na bieżąco – dodaje w rozmowie z olsztyńską rozgłośnią Teresa Parys.

  Wszelkie nieprawidłowości muszą teraz zostać usunięte, aby lokal mógł wznowić działalność gastronomiczną.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Sara YAM

  Ja w Manorze byłam kilka lat temu na konferencji organizowanej przez Fundusz Ochrony Środowiska, w trakcie obiadu zabrakło jedzenia. Po jakimś czasie na stół wjechała kolejna porcja kotletów schabowych i każdy był przekrojony na pół! Ludzie z funduszu – organizatorzy byli strasznie wkurzeni, a my goście naprawdę zdziwieni i ubawieni. Niepoważny hotel

  Lukas

  Zapraszam sanepid do tej knajpy co do Michalina jedzenie przywozi. Mięso z piórami, 5 rodzajów makaronu w jednej zupie z czego 2 niedogotowane, jedzenie transportowane busem z brudna paka. JEDZENIE JEST TAK NIE ZJADLIWE ŻE NAWET SAMI PRACOWNICY KUCHNI NIE CHCĄ TEGO PRÓBOWAĆ!!!!!

  Znam ten budynek. W windzie było pełno wydrapanych napisów „huj” (tak, z błędem!)

  Jak robić… To w obie nogawki 😉

  Hahaha Magdę Grestler teraz tam zaproszą 😁

  wrobel

  Manorrrrr,hahaha dobrze że w basenie nieplywali😁

  Dorota Kolska

  Nie

  Anna, widzialas?

  wpDiscuz