Rozbój na Dajtkach – groził ekspedientce nożem

  5
  Fot. KWP Olsztyn. Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Agresor, który zabrał ze sklepowej kasy pieniądze, trafił już do policyjnego aresztu. Sprawca został rozpoznany na nagraniu z monitoringu. 

  O rozboju w jednym ze sklepów na olsztyńskich Dajtach oficer dyżurny olsztyńskiej policji został poinformowany około północy w nocy z soboty na niedzielę (23-24.01). Młody mężczyzna podczas robienia zakupów wyciągnął z kieszeni nóż i, grożąc jego użyciem, zabrał z kasy fiskalnej pieniądze, po czym uciekł. Pokrzywdzona kobieta wezwała pomoc.

  Na miejsce pojechali policjanci z psem tropiącym. Zabezpieczony został także monitoring sklepowy, który zarejestrował całe zajście.

  Właściciel obiektu rozpoznał mężczyznę, którego wizerunek zarejestrowały kamery. Policjanci pojechali do jego mieszkania i w trakcie przeszukania znaleźli gotówkę oraz nóż – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. 20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

  Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci będą wnioskowali o tymczasowe aresztowanie Rafała N.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  pan jan

  Rozstrzelać drania 🙂

  Anonim

  Ciekawe który sklep..

  Kasia

  Kozak-myślał,że jak ma nóż to może wszystko-pokazać jego gębę złodziejską-niech mieszkańcy wiedzą kto jest złodziejem. -Tu większość osób się zna ze sobą.

  Trevor

  25 lat powinien dostac

  lolo z domu starców

  NA KRZESŁO ODRAZU !!!

  wpDiscuz