Disco Polo zawładnie plażą miejską

  28

  Ta wiadomość z pewnością ucieszy olsztyńskich fanów muzyki tanecznej – 18 września na terenie CRS Ukiel odbędzie się Olsztyn Disco Dance Festiwal 2015.

  Planowane wydarzenie jest pierwszym z cyklu imprez, które odbędzie się w naszym mieście z myślą o fanach disco dance. – W odpowiedzi na ponownie rosnącą popularność tego nurtu muzycznego, wychodząc naprzeciw wiernym fanom muzyki tanecznej, tworzymy imprezę, która swym wyjątkowym charakterem, rozmachem, a przede wszystkim klimatem beztroskiej, swobodnej, nieograniczonej konwenansami zabawy wpisze się w kalendarz cyklicznych imprez rozrywkowych organizowanych w Olsztynie – zapewniają na Facebooku organizatorzy wydarzenia.

  W czasie Olsztyn Disco Dance Festiwal 2015 publiczność będzie mogła bawić się zarówno przy hitach znanych już zespołów, jak i posłuchać koncertów debiutantów. Na scenie nad Krzywym wystąpią: Weekend, Zespół After Party, Piękni i Młodzi, Mirami, Zespół Mig oraz Long & Junior.

  Bilety na imprezę: 30 zł w przedsprzedaży (TUTAJ), 45 zł w dniu festiwalu. Bilety VIP 300 zł (w cenie biletu VIP wejście do strefy VIP, catering oraz wstęp na after party z artystami do Restauracja Lago). Start 18 września o godz. 16.

  28 KOMENTARZE

  1. Przy disco polo można się nieźle pobawić. Muzyka szybko wpada do ucha, więc wkręcamy się w nią coraz bardziej. Gdy słuchamy jej samotnie, możemy się; odprężyć, potańczyć (gdzie chcemy) i pośpiewać. Dodatkowo świetnie komponuje się z muszyką weselną! 🙂

  2. Najlepsza muzyka na wesela i imprezy, idealnie komponuje się z % 😀 Chyba każdy zna lub słyszał jakiś kawałek z tego rodzaju. Dużo osób mówi, że nie lubi disco, lecz gdy impreza się rozkręci zacznają spiewać całe utwory 😀 Osobiści bardzo lubię słuchać, polecam każdemu 😀 Muzyka na każdą okazję i na każdy czas. Mam nadzieje, że widzimy sie na koncercie Kurier Olsztyński. Pozdrawiam !

  3. Adam Borawski no właśnie o gustach się nie dyskutuje ale mi się wydaje że pisząc ,,wiocha” masz na myśli chyba siebie ? No i nie sądzę żebym się myliła . Nie lubisz ? Nie komentuj jest milion ciekawszych rzeczy dla ludzi uważających jak ty . Pozdrawiam .

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here