Disco Polo zawładnie plażą miejską

Ta wiadomość z pewnością ucieszy olsztyńskich fanów muzyki tanecznej – 18 września na terenie CRS Ukiel odbędzie się Olsztyn Disco Dance Festiwal 2015.

Planowane wydarzenie jest pierwszym z cyklu imprez, które odbędzie się w naszym mieście z myślą o fanach disco dance. – W odpowiedzi na ponownie rosnącą popularność tego nurtu muzycznego, wychodząc naprzeciw wiernym fanom muzyki tanecznej, tworzymy imprezę, która swym wyjątkowym charakterem, rozmachem, a przede wszystkim klimatem beztroskiej, swobodnej, nieograniczonej konwenansami zabawy wpisze się w kalendarz cyklicznych imprez rozrywkowych organizowanych w Olsztynie – zapewniają na Facebooku organizatorzy wydarzenia.

W czasie Olsztyn Disco Dance Festiwal 2015 publiczność będzie mogła bawić się zarówno przy hitach znanych już zespołów, jak i posłuchać koncertów debiutantów. Na scenie nad Krzywym wystąpią: Weekend, Zespół After Party, Piękni i Młodzi, Mirami, Zespół Mig oraz Long & Junior.

Bilety na imprezę: 30 zł w przedsprzedaży (TUTAJ), 45 zł w dniu festiwalu. Bilety VIP 300 zł (w cenie biletu VIP wejście do strefy VIP, catering oraz wstęp na after party z artystami do Restauracja Lago). Start 18 września o godz. 16.