„Bo ja jestem kobieta pracująca! Żadnej pracy się nie boję” – mawiała Irena Kwiatkowska w kultowym serialu „Czterdziestolatek”.

Jak wygląda rynek pracy w naszym regionie, wszyscy wiemy. Mimo to młodzi ludzie stale szukają dla siebie nowych, lepszych rozwiązań w życiu zawodowym. Czy istnieje praca idealna? To pytanie zadaje sobie prawdopodobnie każdy już na początku swojej kariery. A ile osób, tyle też i odpowiedzi. Jednak większość z nas może się zgodzić, że dobra praca daje nam równowagę między aktywnością zawodową a czasem wolnym. Powinna też umożliwiać godny zarobek zapewniający zaspokojenie nie tylko podstawowych potrzeb. Oprócz tych czynników ważne jest również, aby dawała nam satysfakcję także poza sferą materialną. Jeśli czytając te słowa, uśmiechasz się z niedowierzaniem, myśląc: „taka praca nie istnieje”, masz szansę zmienić swoje zdanie i spróbować nowych rozwiązań. Czasem wystarczy po prostu odrobina odwagi i gotowości na zmiany.

Na rynku ofert zawodowych już od dłuższego czasu funkcjonują agencje pracy tymczasowej oferujące pośrednictwo w poszukiwaniu zatrudnienia również poza granicami kraju. Takie oferty kierowane są do osób zarówno z konkretnym wykształceniem, jak i dopiero rozpoczynających karierę zawodową. Organizowane wyjazdy dają nie tylko możliwość podreperowania budżetu, lecz także zwiedzenia nowych miejsc i poznania ciekawych ludzi. Jeżeli niestraszne Ci są nowe wyzwania, możesz już teraz nawiązać współpracę z jednym z solidniejszych pośredników pracy tymczasowej w naszym regionie – działającą na terenie Holandii Agencją AXIDUS.

Firma działa na rynku już ponad 10 lat. Praca z ludźmi to nasza misja. Nasi pracownicy mogą liczyć na pełne wsparcie agencji już od samego początku rekrutacji – od doboru odpowiedniej oferty i podpisania umowy na holenderskich warunkach, poprzez zapewnienie wspólnego wyjazdu i zakwaterowania w certyfikowanych domkach i mieszkaniach, aż po opiekę polskich koordynatorów na miejscu. Numer certyfikatu agencji to KRAZ 8517.

Poszukiwane są osoby chętne m.in. do sortowania odzieży, pakowania kapsułek z kawą, owoców egzotycznych czy układania bukietów. Mile widziane są panie, jak również osoby wyjeżdżające w grupie znajomych oraz pary. Tak naprawdę oferty dostępne są już od zaraz. W okresie kwietniowym pojawiają się liczne prace dodatkowe, a w czasie wakacji co tydzień organizujemy wyjazdy dla uczniów i studentów. Minimalny czas pobytu to 8 tygodni.
Naszą firmę wyróżniają na rynku indywidualne podejście do pracownika, regularne wpłaty na konto, jasne warunki zatrudnienia oraz profesjonalna obsługa kadrowa. Dbamy także o czas wolny od pracy, zapewniając m.in. zwiedzanie Holandii, loterie z nagrodami czy bilety wstępu na mecze sponsorowanego przez nas klubu piłkarskiego Sparta Rotterdam.

Jeżeli jesteś osobą pracowitą, otwartą na nowe wyzwania, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Nasi koordynatorzy pomogą Ci w zdobyciu stałych zleceń, a my zapewnimy nowe doświadczenia zawodowe i miło spędzony czas.

Zapraszamy do naszego biura w Olsztynie!
Axidus International Praca w Holandii
ul. Kołobrzeska 1 lok. 6/7 (budynek Hotelu Warmińskiego)
[email protected], tel 89/527-03-27; 89/533-06-94 kom. 530760366