Mieszkańcy Zatorza wybiorą swoją radę osiedla

  3
  Fot. Facebook/wspoltworzezatorze.

  www.rabatol.pl  W wyborach zaplanowanych na przyszły tydzień o miejsce w radzie będą się starać m.in. członkowie grupy „Współtworzę Zatorze”. 

  To oni najlepiej znają swoją dzielnicę i wiedzą, co należy w niej zrobić – członkowie olsztyńskich rad osiedlowych prężnie działają na rzecz swojego najbliższego otoczenia i integracji osiedlowej społeczności. Już niedługo swoich przedstawicieli w tym organie wybiorą także mieszkańcy Zatorza.

  Każda z osób uprawnionych do głosowania będzie mogła wybrać 15 członków rady. O miejsce w niej ubiegają się także osoby tworzące grupę „Współtworzę Zatorze”. – Część z nas mieszka na Zatorzu od urodzenia. Część z nas przeprowadziła się tutaj później. Kochamy to osiedle i staramy się aktywnie działać na rzecz jego mieszkańców – zaznaczają jej członkowie.

  Mają oni na swoim koncie m.in. organizację święta Zatorza, warsztatów i spotkań sąsiedzkich, a także zagospodarowanie popularnego podwórka u Stefana. Aktywność mieszkańców tej części Olsztyna widać także w wynikach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

  W skład grupy „Współtworzę Zatorze” wchodzą:
  1. Bożena Bączek
  2. Eliza Dmochowska
  3. Piotr Draszek
  4. Alicja Golubiewska
  5. Kinga Grabowska
  6. Monika Hausman – Pniewska
  7. Radosław Kodorski
  8. Edyta Markowicz
  9. Rafał Ostoja-Lniski
  10. Dorota Pawłowska
  11. Piotr Pniewski
  12. Darek Poniewozik
  13. Barbara Siudowska
  14. Agnieszka Skórska
  15. Jarosław Skórski.

  Zebranie wyborcze odbędzie się 26 stycznia. Rozpocznie się ono o godz. 17 w Szkole Podstawowej nr 13 przy ul. Puszkina 11. Konieczne jest zabranie ze sobą dokumentu tożsamości w celu potwierdzenia miejsca zamieszkania.

  Więcej o wyborach, działalności grupy i jej planach na przyszłość TUTAJ oraz na stronie na Facebooku.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Anonimowo

  Jaka komisja rewizyjna? Jakie sprawozdanie?

  Anonimek

  Droga Anonimko.
  A co zrobiła Komisja Rewizyjna? Jutro wybory, więc komisja składa sprawozdanie z pracy. Zobaczymy 🙂

  Anonimowo

  A powiedzcie mi co zrobiła Basia S???? i co przez okres szefowania RO Zarorze zrobił Jarosław S????? I tacy mają wejść do nowej RO?

  wpDiscuz