Dwudniowy festiwal muzyki elektronicznej w Olsztynie?

  1

  Dwa dni muzyki, chillout na kocu, relaks na łonie warmińskiej przyrody – tak chcą pożegnać tegoroczny sezon wakacyjny młodzi olsztynianie, organizujący imprezę Field of Joy vol. 1, która odbędzie się w dniach 28-29.08. To pierwszy dwudniowy festiwal muzyki elektronicznej w Olsztynie

  W ostatnim tygodniu sierpnia miasto żyje przede wszystkim rozgrywającym się właśnie na terenie CRS Ukiel Pucharem Świata w siatkówce plażowej. Jednak szukający alternatywy dla sportowych emocji i chcący skorzystać jeszcze z wakacyjnej pogody nie powinni być zawiedzeni – w ostatni sierpniowy weekend odbędzie się w naszym mieście Field of Joy vol. 1, plenerowa impreza zorganizowana przez Beach BAR oraz Tabasco Mexico Grill & Bar. To niezależna inicjatywa młodych olsztynian, którzy, jak sami mówią, chcą wprowadzić nową jakość na imprezowej mapie regionu.

  fields of joy

  Chcieliśmy wykorzystać naturalne warunki naszego otoczenia – mówi Radosław Wojnowski, jeden z organizatorów imprezy. – Sam Olsztyn promuje się przecież jako miasto ogród. Field of Joy to odpowiedź na zapotrzebowanie młodych olsztynian, alternatywna propozycja chilloutu w plenerze.

  Impreza odbędzie się na terenie starego kempingu przy ul. Sielskiej 12 (za Chatą Biesiadną), gdy w tym samym czasie na pobliskiej plaży miejskiej będzie trwała zacięta rywalizacja sportowa w ramach Pucharu Świata w siatkówce plażowej. – W ten sposób w naszym wydarzeniu będą mogli uczestniczyć nie tylko mieszkańcy Olsztyna, ale także przyjezdni, turyści – dodaje Radosław Wojnowski.

  Mapka pokazująca lokalizacje festiwalu.
  Mapka pokazująca lokalizacje festiwalu.

  Teren imprezy będzie ogrodzony – w jednej części znajdziemy strefę ze stoiskami gastronomicznymi i napojami, w drugiej królować będą 2 ekipy didżejskie: Morning Wood (piątek) oraz Trap nie Disco (sobota).

  Do godz. 18 wejście za darmo, po godz. 18 wejście płatne 10 zł. DJ-e pojawią się około godz. 19.

  Na tej polanie odbędzie się festiwal.
  Na tej polanie odbędzie się festiwal.

  Polub festiwal na Facebooku:

  1 KOMENTARZ

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here