Przebudowa Uranii: wszyscy chętni dopuszczeni do konkursu

  2

  www.rabatol.pl  Każda z wnioskujących pracowni została zaproszona do przygotowania koncepcji modernizacji hali Urania. Zwycięska propozycja ma być znana pod koniec marca.

  Cztery tysiące miejsc, przebudowanie najważniejszych sieci, wykonanie odpowiedniej izolacji oraz powstanie pełnowymiarowej sali rozgrzewkowej. To główne zmiany, jakie czekają Uranię.

  Właśnie rozpoczyna się kolejny etap konkursu na koncepcję architektoniczną przebudowy obiektu. Zostało do niego zakwalifikowanych 67 pracowni, czyli wszystkie, które wnioskowały o zgodę na udział w postępowaniu (więcej o konkursie czytaj TUTAJ).

  Teraz będą mieć dwa miesiące na przygotowanie propozycji. Do 15 marca mają czas na wykonanie prac, które oceni sąd konkursowy. To maksymalnie cztery plansze z graficznym przedstawieniem rozwiązań oraz szczegółowy opis koncepcji – precyzują ratuszowi urzędnicy.

  Werdykt ratuszowych urzędników oraz przedstawicieli oddziałów SARP-u z Olsztyna, Wrocławia i Krakowa poznamy 24 marca 2016 roku. Zwycięska pracownia zostanie zaproszona do negocjacji na wykonanie projektu hali w trybie zamówienia z wolnej ręki.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Janosik

  4 tys. Miejsc????? Bu ha ha ha…… Ta hala ma być na następne 40 lat. Z taka liczba miejsc???? Weź chłopiec bujaj się!!!!!! Ale wstyd!!!!

  Bory(S)

  Stówa na szwagra !!!

  wpDiscuz