Przed policjantami uciekł na balkon sąsiadów

  0
  Fot. KWP Olsztyn.

  www.rabatol.pl  Na olsztyńskim Zatorzu zatrzymano dziś poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Przed spotkaniem z policją próbował ratować się ucieczką przez okno, jednak ostatecznie utknął na balkonie sąsiadów. By go z niego ściągnąć, policjanci poprosili o pomoc strażaków.

  Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili, że poszukiwany listem gończym Leszek D. może przebywać w jednym z mieszkań na Zatorzu, więc pojechali to sprawdzić. 43-latek nie zamierzał im jednak otworzyć drzwi.

  Fot. KWP Olsztyn.
  Fot. KWP Olsztyn.

  Najwyraźniej wpadł na pomysł, żeby przed mundurowymi uciec przez okno, ponieważ już po chwili z II piętra zszedł piętro niżej na balkon sąsiadów i tam się schował.

  Myślał, że policjanci go nie znajdą. Pomylił się. Po kilku minutach na miejsce przyjechali strażacy, którzy przy pomocy specjalistycznego sprzętu pomogli policjantom dotrzeć do mężczyzny i go zatrzymać – relacjonuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

  43-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości za znęcanie się nad bliskimi. Leszek D. ma do odbycia karę roku pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  wpDiscuz