Jeśli nie macie pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zaproście ich w dniach 22-24 stycznia do Galerii Warmińskiej na badania wzroku organizowane przez Twoje Soczewki. Dbanie o zdrowie najbliższych to przecież najcenniejszy prezent.

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w Galerii Warmińskiej odbędzie się akcja promocji badań okulistycznych przy pomocy autorefraktometru. Po takim badaniu każdy pacjent otrzyma informacje o swojej wadzie wzroku oraz o możliwych sposobach korekcji, a także kupon na badanie pełne w gabinecie okulistycznym. W tym czasie w punkcie Twoje Soczewki będą także przygotowane specjalne oferty promocyjne.

„Zachęcamy także do podarowania Babciom i Dziadkom bonów zakupowych, które będą mogli zrealizować w Galerii Warmińskiej. Mamy tak wiele sklepów i butików, że dziadkowie na pewno wybiorą sobie wymarzony prezent” – zachęca dyrektor Galerii Michał Tur.
Miłym prezentem dla seniorów na pewno będzie także zaproszenie ich na obiad, czy coś słodkiego do znajdujących się w Galerii Warmińskiej restauracji i cukierni. Niech choć raz babcie odpoczną od kuchennych zajęć!