Znany model chciał przejechać się tramwajem. 5 przystanków w 50 minut

  27

  www.rabatol.pl  Mariusz Czerniewicz, pochodzący ze stolicy Warmii i Mazur kulturysta i fitness model, postanowił podzielić się swoim wrażeniami z jazdy „smokiem”, czyli olsztyńskim Tramino. Nakręcony przez niego krótki filmik z podróży po rodzinnym mieście raczej nie jest laurką wystawioną nowo uruchomionemu środkowi transportu.

  Co na to internauci? Zdania pod filmikiem są podzielone. Nie brakuje zarówno głosów krytyki („Nie prościej byłoby wydać te same pieniądze na NOWE drogi? Tramwaj to przeżytek”), jak i optymistycznych opinii („Wszystko się unormuje z tymi tramwajami i jeszcze mieszkańcy będą z nich zadowoleni. Początki bywają ciężkie”). Jakie jest Wasze zdanie?

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  lolo z domu starców

  ja pierdole steryd sie przejechal tramawajem trafil akurat na usterke i pierdoli

  fy

  Kiedy comming out?

  To jak „znany model” jedzie 5 przystanków w 50 min to jest szok a jak KAŻDY tak jeździ do pracy czy gdziekolwiek to przecież normalka i „to nic takiego, nie marudź”…

  przed nowym rokiem wszyscy podjarani tramwajami bo były za darmo a na ulicach w okresie świątecznym nie było takiego ruchu. 50 minut 5 przystanków? myślę że od dywit po jaroty by człowiek szybciej autem w godzinach szczytu dojechał 🙂 i weź się tu teraz przesiądź olsztyniaku z auta do komunikacji miejskiej 😀 były już stłuczki, awarie wszystkiego co się da, łącznie z pękniętymi szynami.. to dopiero miesiąc tego dziadostwa na ulicach.. a teraz wyobraźcie sobie skrzyżowanie Kościuszki-Kętrzyńskiego.. upał 40 stopni i przejeżdżający po torach 30-40 tonowy TIR 😛 jadąc od ronda Bema w kierunku Towarowej jest hopka na torach 🙂… Czytaj więcej »

  David Ricardo Sugarez 🙂

  fred

  mr .Nutella powinienn być twarzą olsztyńskich tramwaji !!!

  olsztynianka

  ….że niby filmik dotyczy „TRAMWAI” …oszszszsz panie modelu – wtopa jakich mało

  E tam.. Polecam pomieszkać w Poznaniu i nie dostać zawału, albo kogoś nie zamordować z powodu a)awarii wszystkich baletomanów i braku ich w pojazdach, b) ogromnych i częstych spóźnień lub wcale nie zjawiania się niektórych linii. W takich momentach tęsknię za Olsztynem ^^

  anonim

  Twoj kurier spada na psy jak tego …”zapatrzonego w Siebie pseudo modela”pokazuje. kulturysta co ma zakaz wstępu na niektóre silownie.

  Jak dobrze, że już się wyprowadziłam z tego „pięknego” miasta, w którym szybciej można dotrzeć gdziekolwiek na piechotę niż komunikacją miejską.

  wpDiscuz