Słodycze które zjadł w sklepie słono go kosztowały

  9

  www.rabatol.pl  Mandatem karnym został ukarany 18-latek, który w supermarkecie zjadał słodycze a puste opakowania odkładał na regały. Darmową ucztę przerwał mu pracownik ochrony, który na miejsce wezwał policjantów. Młody mieszkaniec Olsztyna nie kwestionował swojej winy. Jak sam stwierdził, że nie miał zamiaru płacić za zjedzony towar, gdyż pieniądze zbiera na wyższe cele.

  Mandatem karnym został ukarany 18-latek, który w supermarkecie zjadał słodycze a puste opakowania odkładał na regały. Darmową ucztę przerwał mu pracownik ochrony, który na miejsce wezwał policjantów. Młody mieszkaniec Olsztyna nie kwestionował swojej winy. Jak sam stwierdził, że nie miał zamiaru płacić za zjedzony towar, gdyż pieniądze zbiera na wyższe cele.

  Policjanci zostali skierowani na interwencję do jednego z supermarketów na osiedlu Kormoran. Ze zgłoszenia wynikało, że pracownik ochrony ujął sprawcę kradzieży artykułów spożywczych.

  Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającego i 18-letniego sprawcę. Interweniujący policjanci ustalili, że mężczyzna ze sklepowych półek brał głównie słodycze, zjadał je a puste opakowania odkładał z powrotem na regał.

  Zachowanie klienta zauważył pracownik ochrony, który go ujął i wezwał policjantów.

  Pokrzywdzony wartość strat oszacował na niecałe 40 zł.

  Adrian M. przyznał się do zarzucanego mu czynu. Tłumaczył policjantom, że faktycznie nie miał zamiaru zapłacić za zjedzony towar, gdyż…pieniądze zbiera na wyższe cele.

  Młody mieszkaniec Olsztyna mimo, że w trakcie interwencji zapłacił za zjedzone słodycze, został także ukarany mandatem karnym.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Może słodko go kosztowały?

  zapłacił za zjedzone słodycze,a wiec to psiarnia popelnila przestepstwo karajac go mandatem karnym.
  p.s.cieszy mnie,ze w olsztynie nie ma wazniejszych spraw niz malolat jedzacy slodycze w supersamie 🙂
  p.s.2.ale ze zdjęciem chlopa na dołku to redakcja juz przesadzila..wstyd,ze takie jelopy u Was pracuja.

  Woooow na 10 lat za kratki !!!! Faktycznie temat na pierwsze strony gazet bueheheh a codziennie kradzione sa miliony przez polityków i o tym sie nie mowi 🙂 ochroniarze w tych supermarketach wynoszą duzo wiecej pamietam jak jeszcze w hicie znikały całe palety…telewizory lub pralki …..a słodycze kazdy lubi

  Strasznie wielki przestępca no naprawdę… Żałosne

  ludzie koszykami wynosza towar ze sklepow o wiele wiekszej wartosci;x

  On mial niedobor cukru….on dba o swoje zdrowie 😉

  to z biedy

  Świnia. Tyle w temacie.

  Zrozumialbym jak by tak zrobił z alkoholem 😀

  wpDiscuz