Funkcjonariusze z Olsztyna zatrzymali mężczyznę podejrzanego m.in. o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego miejscu zamieszkania mundurowi zabezpieczyli marihuanę o wartości 36 tys. złotych.

W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową zatrzymali na jednej z ulic w mieście 26-letniego Piotra S. – Mężczyzna w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu przechowywał około 900 gram marihuany, co stanowi 900 działek dilerskich o łącznej czarnorynkowej wartości 36 tys. złotych – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie. – Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli także przedmioty służące do produkcji narkotyków.

Mundurowi zabezpieczyli wszystkie dowody, a sprawca trafił do policyjnej celi.

policja olsztyn marihuana narkotyki
Fot. KMP Olsztyn.

Wczoraj usłyszał już zarzuty – Piotr S. jest podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków, udzielanie środków odurzających innym osobom oraz posiadanie przyrządów do produkcji substancji zabronionych. Zgodnie z Ustawą o narkomanii grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Poza tym w trakcie wykonywania czynności z zatrzymanym okazało się, że 26-latek jest poszukiwany przez policjantów z Nidzicy.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Polak
Autor tego tekstu to nikt inny jak narkofob ktory myli pojecia i nie powinien pisac do gazety ,wprowadzac opinii publicznej w błąd. 1 Konopi sie nie produkuje tylko uprawia ! Konopia to roslina jest jak herbata i jak tyton stworzona jak wszystkie rosliny przez nature, Boga czy jak kto uważa. Tak jak herbate czy tyton konopie wystarczy wysuszyc i juz jest ta straszna Marihuana po której jeszcze nie stwierdzono jeszcze żadnego zgonu na calym świecie gdyż de facto Konopie i zawarte w nich substancje jak THC , CBD, CBD2 maja dzialania lecznicze. Caly Swiat juz uzywa Konopi i na nich… Czytaj więcej »
Anonimowo

Hahahahahaha …. Fuck the Police and Smoke Weed ! ^^

Adrian

przecierz to nawet gruz nie jest… szkoda chłopaka za liście i łodygi…

ogrodnik

Przedmioty służące do produkcji narkotyków? A to dobre. Ogrodnicy = przestępcy. I skąd ta cena?

Rzal

Ziomekbuciekaj z tego krajów

Rzal

Ruchaj w czapce a będziesz miał dzieci z daszkiem

Matteo!

To by się nie stało gdyby trawa była legalna. A tak chłopak 26 lat za Zwykłą Marihuanę siedzi. Przykre

Jarek

to teraz analogicznie policjanci w nagrode za dobrą prace mogą iśćdo pierdla

wpDiscuz