Policyjna interwencja miała miejsce na osiedlu Grunwaldzkim w Olsztynie. Zaatakowany przez agresywnego 60-latka mężczyzna został przewieziony do szpitala. Sprawca odpowie najprawdopodobniej za uszkodzenie ciała 58-latka i jego partnerki. 

Wczoraj (12.01) wieczorem olsztyńscy policjanci dostali zgłoszenie informujące o nietrzeźwym mężczyźnie, którzy biega z siekierą po osiedlu Grunwaldzkim. Interweniujący mundurowi w mieszkaniu pod wskazanym adresem zastali samą zgłaszającą i zakrwawionego mężczyznę. Z uwagi na to, że 56-latek potrzebował pomocy medycznej, funkcjonariusze wezwali pogotowie, które zabrało go do szpitala.

Z relacji kobiety wynikało, że pijany właściciel nieruchomości, chcąc pozbyć się lokatorów, rozbił kubek na głowie 56-latka, a następnie chwycił za siekierę, którą również uderzył pokrzywdzonego w głowę. Także kobieta otrzymała jeden cios obuchem w żebra – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

60-letni sprawca uciekł przed przyjazdem policji, jednak chwilę później został zatrzymany przez inny patrol niedaleko ulicy, na której mieszka.

Po wytrzeźwieniu Stanisław K. zostanie przesłuchany. Niewykluczone, że usłyszy zarzuty uszkodzenia ciała swoich współlokatorów.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Arek

o! kolejny powód by mieszkać w akademiku 🙂

Olsztyniak

He „Niewykluczone, że usłyszy zarzuty uszkodzenia ciała swoich współlokatorów.” To podchodzi pod usiłowanie zabójstwa a nie uszkodzenie ciala… Do pieca z nim.

X

Wiec mial w koncu 58 czy 56 lat?

klops

120

wpDiscuz