Kolizja miała miejsce w środowy (13.01) poranek na wysokości hipermarketu Real. Żadna z uczestniczących w niej osób nie odniosła na szczęście obrażeń. 

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 8.20 na al. Sikorskiego w Olsztynie. Jadący osobowym bmw od strony Galerii Warmińskiej mężczyzna chciał skręcić w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kobiecie podróżującej renaultem – doszło do zderzenia aut.

Kolizja obyła się bez rannych, jednak dwójka dzieci z osobowego renaulta została standardowo przewieziona na obserwację do szpitala dziecięcego w Olsztynie.

Sprawca kolizji, kierowca bmw, został ukarany mandatem i punktami karnymi – komentuje Mariola Plichta z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. – Stosownie ukarana za wykroczenie została także kierująca renaultem, która przez al. Sikorskiego jechała buspasem. 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Użytkownik miasta

„joł joł” nie dojeb… jesteś Bałwanie, idź postuj na śniegu. Ludzie prawdę piszą. Olsztyn po rewolucji komunikacyjnej to porażka. Miasto wiecznego stania. Autobusy MPK jeżdżą jak chcą, tzn. z przystanków bez kierunku przez skrzyżowania na czerwonym, cwaniaki buspasami, po mieście można i 200km/h jechać jeśli ma się czym bo policja w komendzie tylko zauważalna. Gdy wysiadło oświetlenie na sikorskiego na bombie jechali żeby w korku nie stać, ale pokierować ruchem ciężko. Chyba jestes jednym z podtrzyj dup… GRZYMA. Pozdrawiam

Kierowca
Cały Olsztyn to jedna wielka komedia. Galeria Warminska- idiotyzm. Inaczej się nie da tego nazwać. Centrum, może skręcać tylko w prawo heh… genialne. Wysoka brama no kurde geniusz… objechac do około i wyjechać w tym samym miejscu, bez sensu. Autobusy i tramwaje to w kolejce czekają blokując skrzyżowanie pieniężnego z Piłsudskiego. Światła działają tak genialnie w całym Olsztynie (i nie tylko tam gdzie są tramwaje) że przejeżdżają 3 samochody i znowu 3 minuty czerwone. Genialny przykład Piłsudskiego i Kościuszki w stronę centrum od planetarium. Na Sikorskiego proponuje jeszcze ze 3 sygnalizatory bo za mało ich i może jeszcze na zakaz… Czytaj więcej »
joł joł

widać Twój światły umysł wie lepiej jak to wszystko powinno wyglądać… proponuję wystartować w następnych wyborach na prezydenta – jako program wskaż swoją powyższą wypowiedź. W gwoli wyjaśnienia… od dawna zapowiadano zmniejszenie natężenia w Centrum. Raz pojechałeś… w koreczku postałeś? Następny raz tamtędy nie pojedziesz :]

Jeremiusz

Nie ma problemu, i tak wszyscy mamy jeździć tramwajami i rowerami, samochody to przeżytek…….

joł joł

koń też przeżytek ;]

Ela

Ten wypadek nie był po str. GW. Pani jechała z Jarot do miasta i się jej śpieszyło więc wybrała buspas. Pan skrecajacy w lewo do komisu samochodowego został puszczony przez samochody stojące w korku na 2 pasach, więc ruszył nie spodziewając się na buspasie osobówki, która mogła być zasłonięta przez samochody stojące w korku.

KAZIK

DROGA ELZBIETO
CZY POSIADASZ PRAWO JAZDY?? JAK TO WYPADEK NIE BYŁ PO STRONIE TEGO PANA!!! NAWET JAK TA PANI JECHAŁA PO BUS PASIE TO JEST TO PAS DO JAZDY PROSTO TO PAN GW POWINIEN USTAPIĆ PIERSZEŃSTWA GDYŻ WYKONYWAŁ MANEWR SKRĘTU I POWINIEN BYĆ BARDZIEJ OSTROŻNY. WINA TAK CZY SIAK JEST PO JEGO STRONIE !!!!!

Michal

widziałem ten wypadek

joł joł

wspaniale!

Adam
A jak niby przejechać w prawo chcąc skręcić do Galerii? Idiota to zaprojektował i niestety tak będzie. Cała masa samochodów przejeżdża na pewnym odcinku przez bus pas, bo musi to zrobić. A to tylko jeden z problemów na tym odcinku. Autobusy, jako pojazdy uprzywilejowane zachowują się jak pojazdy „uświętokrowione” – bo nie jeden raz już doświdczyłem (choćby wczoraj, że taki autobus mpk ustawia się do skrętu z ul. Synów Pułku w Sikorskiego na lewym pasie – choć ma dwa do dyspozycji i dobrze wie, że zaraz za skretem musi przeciąć oba żeby zjechać na przystanek – a w chwili kiedy… Czytaj więcej »
Mondzia13

do wiadomości Antyhejter i Uśmiechnijcie się! ===
mężczyzna w BMW chciał skręcić w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kobiecie podróżującej renaultem buspasem. – doszło do zderzenia aut.
Wychodzi że kierowca BMW chcąc skrecić w lewo i uderzył w reno (jadąca buspasem) – musiał jechał po chodniku lub torowisku.

Stanisław

Przyznam rację pani Karpiak za ten odcinek powinien ktoś z projektantów się wypowiedzieć i to sprostować to nie jedyna kolizja na tym odcinku.

Antyhejter

Czytanie ze zrozumieniem takie trudne, pani Moniko 😉 Lepiej się nie przyznawać. … no chyba że dzienna porcja hejtu nie została wyrobiona

..

Chyba chciał skręcić w prawo….a nie w lewo…

wpDiscuz