Olsztynianie mają swój lotniskomat

  2

  www.rabatol.pl  Olsztyn znalazł się w grupie polskich miast, których mieszkańcom udostępniono tego rodzaju usługę. Urządzenie do nadawania lotniczych przesyłek stanęło przy skrzyżowaniu ul. 1 Maja i Ratuszowej. 

  Za lotniskomaty PostInAir odpowiedzialne są Polska Grupa Pocztowa Innowacje oraz Polskie Linie Lotnicze LOT. Nowatorska usługa ma łączyć dostępność przesyłek pocztowych z szybkością i bezpieczeństwem usług lotniczych.

  Lotniskomaty działają podobnie jak popularne paczkomaty – są dostępne dla użytkowników 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki nim można łatwo i sprawnie nadać paczki drogą lotniczą. Nasze przesyłki będą chronione przez międzynarodowe standardy lotnicze i mają docierać do adresatów jeszcze tego samego dnia, np. ich podróż z Gdańska do Krakowa ma potrwać tylko 4 godziny. Lotniskomaty są również przystosowane do przechowywania bagażu o różnych gabarytach.

  Użytkownicy usługi PostInAir mogą także skorzystać z platformy online, za pośrednictwem której m.in. wcześniej dopełnią niezbędnych formalności oraz sprawdzą potencjalne połączenia pomiędzy miejscem nadania i odbioru przesyłki.

  Lotniskomaty stawiane są na terenie krajowych portów lotniczych oraz w większych miastach w Polsce, m.in. w Olsztynie. W późniejszym czasie planowane jest również realizowanie usługi za granicą.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  a najbliższy taras widokowy czynny w Szymanach ?

  Anonimowo

  Nie, we Wrocławiu.

  wpDiscuz