W Olsztynie protestowali w obronie mediów

  11

  www.rabatol.pl  Jak zapewniają organizatorzy była to spontaniczna (link TUTAJ) akcja zorganizowana przez Facebooka. Przyszło kilkanaście osób, które zapalały znicze i ustawiały pod drzwiami TVP Olsztyn.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Septuaginta

  No trochę popłynęli, NIE jestem pro PIS ale ludzie, przejmujemy władze więc media, skąd CI ludzie widzą, że będą one zniewolone jeżeli jeszcze ich PISiory nie przejęli. Czyli za kadencji PO były one wole jak „ta lala”? Cóż za hipokryzja….

  huba buba

  Skończ waść wstydu oszczędz 😉

  Przystanki autobusowe są bardziej zatłoczone, ale szanuje Pana z transparentem. Rozpięta kurtka, więc w imie demokracji bohatersko ryzykował przeziębieniem!

  Haaa ,ale dużo ludzi wręcz tylko przegrani którzy nie mogą się pogodzić z przegranymi wyborami …..Po trzeba mieć ….klasę i potrafić przegrywać ;)tvp zawsze było rządową telewizją od lata 🙂

  Olstyniak

  Niestety nikt tego nie ogłada i nikt nie słucha bez kasy z dofinansowania wszystko by już dawno zanikło i by było po problemie. Nikt normalny nie chciał płacić na nich za czasów PO jak i nie będzie chciał płacić za reklamę PIS obecnie.

  Ciekawe za ile protestowali ?

  Nie ma – daleko nie sięgając wystarczy spojrzeć na waszą radosną twórczość medialną…

  więcej zdjęć dotyczących artykułu w galerii niż uczestników (y)

  Lis miał rację gdy mówił, że ludzie są głupsi niż myślicie. Zabierali im emeryturę to siedzieli cicho. Teraz gdy zabierają ciepłe posadki sługusom PO-PSL bydło jest gotowe stać na mrozie i protestować.

  Adam
  Faktycznie były za PO wolne media jak na sprawie Wojciech Sumlińskiego w której zeznawał w pokrętny sposób były prezydent Komorowski TVN, TVP oraz Polsat postawiły kamery na sali po to by je wyłączyć, aby nikt tego nie zobaczył. Dobrze ze znalazł się dziennikarz który transmitował przesłuchanie z telefonu. PiS obecnie robi to co PO wcześniej czyli mianuje stanowiska z nowego rozdania, lecz robi to przynajmniej jawnie, nie jak PO które w 2007 roku usunęło wszystkich niewygodnych, mówiących niezgodnie z narzuconą narracją. W czwartek w programie „Jan Pospieszalski: Bliżej” dyrektor Polskiego Radia mówił że media były pluralistyczne, że mówiono przedstawiano, poglądy… Czytaj więcej »
  wpDiscuz