Na osiedlu Mazurskim pod kołami osobówki zginęło zwierzę. Kierujący autem mężczyzna nie zatrzymał się jednak, aby udzielić mu pomocy. 

Apel o pomoc w odnalezieniu sprawcy zdarzenia został umieszczony na Facebooku. Jak podaje autorka wpisu, do sytuacji doszło w minioną niedzielę około godz. 13 na ul. Gołdapskiej w Olsztynie. Kierujący granatowym lub czarnym fordem mężczyzna, podróżując z rodziną, potrącił śmiertelnie psa, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

– Pies mimo pomocy świadków umierał 45 minut wyjąc z bólu. Sprawca wie o tym co zrobił – czytamy w relacji zdarzenia. Całe zajście zostało już zgłoszone na komendę. Wszyscy świadkowie, którzy mogą pomóc w odnalezieniu sprawcy, proszeni są o kontakt z policją.

Cały wpis znajdziecie TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Michał

Trzeba go było dobić kostką brukową albo czymś podobnym i zakończyć jego cierpienia. Jeśli znajdą tego kierowce to ten powinien od razu zgłosić się do właściciela psa po odszkodowanie za zderzak.

lolek
Ja uważam że kierowca powinien w takim wypadku zgłosić na policje ten fakt , ukarać właściciela psa, przez którego mogło dojść do niebezpiecznej sytuacji na drodze. jeśli pies się męczył jedyne co mógłby zrobić aby ulżyć mu w cierpieniu to wyciągnąć klucz od zmiany kół albo cofnąć i go uśpić, ale w polsce kraju absurdu to chyba bardziej karalne niż gwałt przez imigranta. Pozdrowienia dla kierowcy, mam nadzieje że autko nie ucierpiało i że nie będzie musiał zostawić połowy pensji w warsztacie. (nie zatrzymał się bo pewnie by musiał strzelić w pysk właścicielowi psa o ile tam był, ale pewnie… Czytaj więcej »
Bolek

Czekam, aż ktoś Ciebie przejedzie i będziesz wył z bólu 45 minut umierając w męczarniach. Każda istota ma prawo do życia, to że człowiek zdominował całą planetę to nie wina psa. Okrutne zabicie zwierzęcia powinno być tak samo karane jak gwałt imigranta.

Przemysław

A co, miał mu usta – usta robić?? Potrącił i już, pies mu wbiegł przed samochód i tyle. Wszystkie psy które biegają luzem, powinno się wyłapać, stawarzją zagrożenie dla małych dzieci.

Anonimowo

gg

Przemysław

Czytam to i aż się we mnie gotuje. Jeśli ktoś jest winien, to tylko właściciel psa i jeśli szukać winnego, to tylko po to by zwrócił za uszkodzony samochód. Ja bym nie mial zamiaru wozić czyjegoś psa po lecznicach i wywalić kilka stów, bo ktoś nie umie upilnować zwierzaka. Ok nic nie jest winny i też mam psa, ale trochę rozumu ludzie…

Adrian

Przejechali psa w mieście… policja, lament ból dupy. Przejechali psa na wsi… będzie leżał do nocy na drodze aż go co zje. #sucheFakty

Magdalena

brak słów..

Slawomir

wlasciciela ukarac bo tak nie moze byc pies luzem chodzil,a kierowcy tak dojebac by dlugo pamietal za to ze uciekl szmaciarz jebany

Karolina

😢

Paulina

Niech znajdą właściciela który odpowiada za to zdarzenie i niech mandat płaci!!!! Na osiedlu mazurskim ciągle latają kundle bez opieki a później płacz.

ols

Dokładnie. Plus obciążenie kosztami ewentualnych zniszczeń w samochodzie. Nie raz słyszałem o przypadkach gdzie uszkodzenia po „piesiu” były na kilka tyś zł a wtedy taki cwaniaczek już się do posiadania kundla nie chce przyznać.

Sylwia

Sam jesteś kundlem !

wpDiscuz