Śmiertelne potrącenie psa – poszukiwani świadkowie

  27
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Na osiedlu Mazurskim pod kołami osobówki zginęło zwierzę. Kierujący autem mężczyzna nie zatrzymał się jednak, aby udzielić mu pomocy. 

  Apel o pomoc w odnalezieniu sprawcy zdarzenia został umieszczony na Facebooku. Jak podaje autorka wpisu, do sytuacji doszło w minioną niedzielę około godz. 13 na ul. Gołdapskiej w Olsztynie. Kierujący granatowym lub czarnym fordem mężczyzna, podróżując z rodziną, potrącił śmiertelnie psa, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

  – Pies mimo pomocy świadków umierał 45 minut wyjąc z bólu. Sprawca wie o tym co zrobił – czytamy w relacji zdarzenia. Całe zajście zostało już zgłoszone na komendę. Wszyscy świadkowie, którzy mogą pomóc w odnalezieniu sprawcy, proszeni są o kontakt z policją.

  Cały wpis znajdziecie TUTAJ.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Anonimowo

  gg

  Czytam to i aż się we mnie gotuje. Jeśli ktoś jest winien, to tylko właściciel psa i jeśli szukać winnego, to tylko po to by zwrócił za uszkodzony samochód. Ja bym nie mial zamiaru wozić czyjegoś psa po lecznicach i wywalić kilka stów, bo ktoś nie umie upilnować zwierzaka. Ok nic nie jest winny i też mam psa, ale trochę rozumu ludzie…

  Trzeba go było dobić kostką brukową albo czymś podobnym i zakończyć jego cierpienia. Jeśli znajdą tego kierowce to ten powinien od razu zgłosić się do właściciela psa po odszkodowanie za zderzak.

  To zajebista pomoc swiadkow 45 minut. Kara dla wlasciciela, stryczek dla sprawcy za ucieczke i uciete jaja. Jebane chamstwo

  Kurwa mać! Gdzie wy ludzie macie serce? Czy naprawdę nie zalazł się w kręgu gapiów człowiek który jest wrażliwy na zwierzęta do jasne cholery. Jeśli ktoś nie nie widzi niech nie jeździ.Rozumiem czasami pies wpadnie pod auto, ale człowiek odpowiedzialny wziąłby psa i zawiózł do weta. Olsztyn jest duży weterynarzy mnóstwo. Pies też czuje

  Przejechali psa w mieście… policja, lament ból dupy. Przejechali psa na wsi… będzie leżał do nocy na drodze aż go co zje. #sucheFakty

  Skurwiel jeden brak mu odwagi !!!?gnoju kiedyś ktoś też Ci nie pomoże.

  Najgorsze, że dostanie albo grzywnę albo karę aresztu tylko….

  lolek
  Ja uważam że kierowca powinien w takim wypadku zgłosić na policje ten fakt , ukarać właściciela psa, przez którego mogło dojść do niebezpiecznej sytuacji na drodze. jeśli pies się męczył jedyne co mógłby zrobić aby ulżyć mu w cierpieniu to wyciągnąć klucz od zmiany kół albo cofnąć i go uśpić, ale w polsce kraju absurdu to chyba bardziej karalne niż gwałt przez imigranta. Pozdrowienia dla kierowcy, mam nadzieje że autko nie ucierpiało i że nie będzie musiał zostawić połowy pensji w warsztacie. (nie zatrzymał się bo pewnie by musiał strzelić w pysk właścicielowi psa o ile tam był, ale pewnie… Czytaj więcej »
  Bolek

  Czekam, aż ktoś Ciebie przejedzie i będziesz wył z bólu 45 minut umierając w męczarniach. Każda istota ma prawo do życia, to że człowiek zdominował całą planetę to nie wina psa. Okrutne zabicie zwierzęcia powinno być tak samo karane jak gwałt imigranta.

  A co, miał mu usta – usta robić?? Potrącił i już, pies mu wbiegł przed samochód i tyle. Wszystkie psy które biegają luzem, powinno się wyłapać, stawarzją zagrożenie dla małych dzieci.

  wpDiscuz