Impreza piłkarzy Stomilu. Finał na izbie wytrzeźwień

  14

  www.rabatol.pl  Bawić się lubi chyba każdy. Czasami jednak zabawa wymyka się spod kontroli – tak było w przypadku zawodników Dumy Warmii, których w klubowym obiekcie musieli odwiedzić funkcjonariusze policji.

  Atmosfera na stadionie przy al. Piłsudskiego znów była gorąca. Tym razem powodem nie były jednak piłkarskie rozgrywki, a zakrapiane alkoholem spotkanie zawodników Stomilu Olszyn, które odbyło się w jednym ze stadionowych pomieszczeń. Do drużyny korzystającej z zimowej przerwy w rozgrywkach w pewnym momencie zabawy przyjechali policjanci – funkcjonariuszy zawiadomił dozorca, który miał zostać zamknięty przez piłkarzy w pomieszczeniu socjalnym.

  Żaden z graczy Stomilu nie został zatrzymany, jednak jeden z nich znajdował się pod tak znacznym wpływem alkoholu, że został odwieziony przez funkcjonariuszy na izbę wytrzeźwień. Jak potwierdził rzecznik KMP policja będzie badać tę sprawę ze względu na uzyskane przez mundurowych sprzeczne zeznania.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Bory(S)

  Niestety nasi kopacze dali arbuzowi kolejny argument do zamkniecia klubu 🙁

  żenada

  uuu patrzcie na mnie, ale jestem zabawny co, tak ja, gwiazda podrzędnego klubiku, zamknąłem gdzieś ciecia i wszyscy koledzy mi przyklaskują, jaja jak berety

  Chłopaki biegli po murawie i stadionie a policja ich ganiala. Dobrze było. Prawdziwa trzydziestka.

  Obrazuje stan polskiej pilki.

  Hahaha wojownicy

  Piłkarz też człowiek,wypić musi.Kto z was nie pije?

  Duma Warmii 😉

  Z klasą 😀

  dobrzy zawodnicy

  Albo się umiemy bawić,albo się nie umiemy bawić,a jak się nie umiemy bawić to się nie bawmy 🙂

  wpDiscuz