Były senator PO sekretarzem miasta

  2

  www.rabatol.pl  Stanisław Gorczyca będzie sprawował funkcję sekretarza miasta Olsztyna. Zastąpi na tym miejscu Mirosława Pampucha.

  Ratusz ogłosił nabór na to stanowisko po ostatnich wyborach parlamentarnych. Mandat poselski zdobył ówczesny sekretarz miasta i były starosta olsztyński, Mirosław Pampuch.

  Urząd Miasta Olsztyna rozstrzygnął już konkurs na następcę Pampucha – zostanie nim były poseł i senator Platformy Obywatelskiej, Stanisław Gorczyca. – Kandydat spełnił wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze oraz wykazał się bardzo dobrą znajomością zagadnień niezbędnych do pełnienia funkcji Sekretarza Miasta – argumentują swój wybór ratuszowe władze.

  Fot. Facebook/senatorgorczyca.
  Fot. Facebook/senatorgorczyca.

  Stanisław Gorczyca urodził się w 1958 roku w miejscowości Miłomłyn. Jest absolwentem Wydziału Rolnego Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. W latach 90. sprawował funkcję wójta gminy Miłomłyn, a później także burmistrza miasta i gminy.

  Jego kariera sejmowa rozpoczęła się w 2001 roku, gdy w okręgu elbląskim zdobył mandat poselski z ramienia Platformy Obywatelskiej. Po zakończeniu kadencji z sukcesem ubiegał się o reelekcję. Dwukrotnie został również wybrany senatorem, również z okręgu elbląskiego.

  Pracę w Urzędzie Miasta nowy sekretarz rozpocznie w poniedziałek (11.01).

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Bory(S)

  Podobny troche do arbuza…ciekawe – kumpel czy rodzina ?

  dżimi

  Chyba to pierwsze 🙂 Poza tym z Miłomłyna więc trochę świeży w olsztajnie.

  wpDiscuz