Centrum handlowe ze śródmieścia Olsztyna także w tym roku będzie wspierać orkiestrowe granie i pomoże w zbiórce pieniędzy. Tegoroczny finał WOŚP-u już w niedzielę, 10 stycznia. 

Po raz kolejny mierzymy wysoko! Ponownie wspólnym graniem będziemy wspierać inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie zdrowo i sportowo – zachęca do udziału w wydarzeniu Aura Centrum. – Moc atrakcji i przydatne porady za symboliczny „wrzut do puszki”. Epicentrum wydarzeń jak zwykle na parterze w atrium.

W tym roku z Aurą zagrają: olsztyńscy trenerzy osobiści Personal Trainers, Szkoła Tańca Monstars z Olsztyna, Capoeira Olsztyn, Mobilne Planetarium Cassiopeia oraz Poczta Polska.

Szczegółowa lista atrakcji (godz. 14-19):

Personal Trainers: www.ptcenter.pl

  • punkt konsultacyjny – badanie specjalną maszyną, która określa skład budowy ciała i wiek biologiczny badanego; porady dietetyczne, w tym przykładowy zdrowy jadłospis; prowadzenie – dietetyk Monika Fryga;
  • aurowy gabinet masażu – fizjoterapeuta pomoże każdemu, kto narzeka na jakiekolwiek dolegliwości bólowe, wykona też ekspresowy masaż relaksacyjny;
  • zmierz się z triathlonistami – czyli zawody na trenażerach – stacjonarnych rowerach treningowych do triathlonu, zajęcia wspólnie z grupą TRI NEGU;
  • trening funkcjonalny z Personal Trainers Center Olsztyn – pokazowy energetyczny trening, do którego nie potrzeba wielkich sprzętów, tylko siły własnych mięśni;
  • strefa CARDIO dla każdego, czyli nasze drobne sprzęty, typu rowerki, orbitreki, karimaty i rollery, skakanki – wszystko pod opieką instruktorów. Wskazówki, porady, pokazy ćwiczeń.

Szkoła Tańca MONSTARS z Olsztyna: monstars.pl

Szkoła specjalizująca się w Hip Hopie LA Style, współpracuje z choreografami z Polski oraz zagranicy. Podczas pokazów tańca zaprezentują się grupy turniejowe: Dynastia Rytmu oraz Turbo Team.

Capoeira Olsztyn – Pelo Sinal da Santa Cruz

Walka, taniec, muzyka i brazylijskie rytmy! Olsztyńska Grupa Capoeira SSC przeprowadzi pokazy Capoeiry.

Mobilne Planetarium – Cassiopeia: www.mobilne-planetarium.pl

Pokazy zjawisk astronomicznych i geograficznych zachodzących na niebie oraz zilustrowanie praw fizycznych rządzących ruchem ciał niebieskich.

Speed Cross Race

Zawody w przerzucaniu wielkiej opony na czas.

Poczta Polska

Sprzedaż znaczków z limitowanej edycji wyprodukowanej specjalnie na zbiórkę WOŚP-u.