Mieszkanka Olsztyna skontaktowała się z miejskimi funkcjonariuszami z powodu kłótni z mężem. Jak szybko wyszło na jaw, powodem wezwania był fakt, że małżonek 33-latki po kryjomu wypił piwo.  

Do sytuacji doszło wczoraj (6.01) wieczorem. Około godz. 20.30 na numer alarmowy policji zadzwoniła mieszkanka Jarot. Kobieta powiedziała, że potrzebuje pomocy, ponieważ w domu trwa awantura z mężem, więc na miejsce niezwłocznie wysłano patrol.

Kobieta tłumaczyła policjantom, że wezwała funkcjonariuszy, ponieważ mąż zamknął się w łazience i wypił trzy piwa. 33-latka przekonywała policjantów, że niedopuszczalnym jest, aby mąż pił alkohol po kryjomu – podaje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Interweniujący funkcjonariusze w rozmowie z domownikami ustalili, że w domu nie doszło do przemocy, a wezwanie służb ratowniczych było bezzasadne. Za popełnione wykroczenie 32-latka została ukarana pouczeniem.

Policjanci przypominają: przed wybraniem numeru alarmowego warto zastanowić się, czy sprawa, z którą dzwonisz, wymaga interwencji policji. Dzięki temu osoby, które pilnie potrzebują pomocy, będą mogły szybko ją otrzymać. Również i ty możesz w przyszłości potrzebować szybkiej reakcji funkcjonariuszy.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
leo

A teraz rozwód…..

Piwosz

Szkoda chłopa…

Tomek

Martyna dobrze ze ja tak nie muszę:D

Rafal

Olsztyn, tu wtopi można xxx milionów w gówniane inwestycje, a piwa w łazience to obywatelu nie możecie wypić….

Wacek

Ukarana pouczeniem. Dobrze, że palem nie grozili.

Damian

materiał na oskara

Magdalena

Ale bujda na resorach, żeby innych od święta powkurzać. Kurierze już cię nie lubię za te kłamstwa! Nawet trzech zdań zgodnych ze sobą nie potraficie skleić, bo raz jest o policji a raz o służbach miejskich. A niech was prąd w paluchy trzaska za każdym razem jak bzdury będziecie pisać!

Krzysztof

..co tu gadac..taką babę to trzeba było utylizowac zanim się wykluła..

Mateusz

Współczuje gościowi 🙂

Wanda
wpDiscuz