Studenci dla WOŚP-u. Korto Dance Show 2

  0
  Fot. Facebook/RUSSUWM.

  www.rabatol.pl  Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego tradycyjnie przyłącza się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra już po raz 24.

  Samorząd Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego postanowił powtórzyć formułę Studenckiego Finału WOŚP-u z zeszłego roku, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. W tym roku zapraszają więc studentów i pozostałych mieszkańców Olsztyna na Korto Dance Show 2.

  W Centrum Konferencyjnym można spodziewać się ogromnej dawki energii, a wszystko to dzięki temu, że olsztyńskim samorządowcom udało się nakłonić do występów znane, cenione i odnoszące sukcesy zespoły taneczne z olsztyńskiego „podwórka” – zachęcają do udziału członkowie RUSS-u.

  W sobotę, 9 stycznia, przed publicznością zaprezentują się:

  – Grupa Estradowa FLAME,

  – Studio Tańca Warszawska66,

  – Zespół Tańca Ludowego Perła Warmii,

  – Pałac Młodzieży Olsztyn,

  – Knockout Gang,

  – Vanessa Belly Dance,

  – Zespół Pieśni i Tańca „Kortowo”,

  – FOCUS Olsztyn,

  – Szkoła Tańca Monstars,

  – Meerkats Crew,

  – Pracownia Tańca Współczesnego PRYZMAT

  – Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy.

  To jednak nie wszystko. W przerwach między występami odbędą się liczne licytacje, w których będzie można zdobyć ciekawe i wartościowe gadżety.

  Po tanecznym show Rada Uczelnia Samorządu Studenckiego zaprasza wszystkich mieszkańców Olsztyna i studentów na imprezy, które odbędą się w klubach: Antałek, Rakor, Azymut, Sznaps oraz Face Club. Przy wejściu do nich pieniądze do puszek zbierać będą niezastąpieni wolontariusze.

  korto dance show 2 wosp plakat

  W niedzielę, kiedy odbędzie się ogólnopolski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wolontariuszy z czerwonymi puszkami będzie można spotkać także na terenie całego Kortowa.

  Pełny program imprez i wydarzeń organizowanych w Olsztynie w ramach tegorocznego finału WOŚP-u znajdziesz TUTAJ.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  wpDiscuz