Wyjeżdżał polonezem z KFC. Uderzył w tramwaj

  22

  www.rabatol.pl  Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór. Nikomu na szczęście nic się nie stało, jednak nie obyło się bez chwilowego wstrzymania ruchu. 

  Wczoraj (4.01) około godz. 20.50 osobowy polonez wyjeżdżał z parkingu koło KFC przy skrzyżowaniu Sikorskiego-Pstrowskiego. Kierowca osobówki nie zachował wystarczającej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu tramwajowi. W konsekwencji doszło do kolizji pojazdów.

  W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń, a kierujący samochodem osobowym został ukarany mandatem oraz punktami karnymi – informuje Krzysztof Bisior z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Kolizja spowodowała jednak chwilowy przestój w ruchu tramwajowym.

  To już czwarte zdarzenie drogowe z udziałem olsztyńskiego Tramino. Dwie pierwsze niegroźne stłuczki miały miejsce jeszcze w tamtym roku, tuż po uruchomieniu ruchu tramwajowego w mieście – obie na skrzyżowaniu ul. Berlinga z al. Sikorskiego (czytaj TUTAJ).

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Mówiłem wojtasowi żeby nie szarżował szerszeniem po mieście 🙁

  Jaki kraj taki obyczaj…

  Trzeba być ślepym żeby nie zobaczyć tramwaju wyjeżdżając z kfc

  slovian

  Bardzo mądra opinia to zlanie kolorystyczne autobusów i szynowych może być złudne…

  poldka się wyklepie 😀 pan przyjechał z Ostródy lub powiatu ostródzkiego i przywalił. co zrobić? 😛 ale powiem szczerze.. mimo że jeździłem po wielu miastach Polski i Europy gdzie ruch aut łączy się lub krzyżuje z torami tramwajowymi to w Olsztynie mam problem. bo to durne PRZYZWYCZAJENIE. jakoś w chociażby Elblągu nie ma tylu dzwonów z tramwajami. A Olsztyniacy nie są nauczeni. najlepiej mają ci co teraz prawko robią. O ile sami instruktorzy wiedzą jak się poruszać teraz po tym mieście 😉

  Janusz Pawlacz

  Tramwaj stoi, polonez stoi, policja stoi i mi stoi.

  Sokół

  W sumie nie żałuje : i tak miałem iść do kefca, a w ten sposób tramwaj zatrzymał się prawie pod drzwiami.

  Bo jeżdżą jak pizdy to nic dziwnego że stłuczki sa

  Komo

  Te tramwaje łatwo pomylić z autobusem co jest minusem, zwłaszcza wieczorem. Takich zdarzeń będzie duuuuużo więcej i zapewne pomysłodawcy mają tego świadomość.

  Taka maszyna … [*]

  wpDiscuz