Do przestoju doszło dziś (4.01) rano – skład zatrzymał się na pewien czas na al. Sikorskiego. 

Tramwajowych kłopotów ciąg dalszy. W poniedziałek około godz. 10 awaria trakcji zatrzymała na trasie jeden ze składów. Tramino utknęło na krótko w okolicach skrzyżowania al. Sikorskiego z ul. Wilczyńskiego. Miejskie służby już uporały się z awarią, ale trzeba liczyć się z możliwymi opóźnieniami w realizacji rozkładu jazdy.

Ten rok nie zaczął się szczęśliwie dla niedawno uruchomionych olsztyńskich tramwajów. Już w Nowy Rok doszło do pęknięcia jednej z szyn właśnie na al. Sikorskiego (TUTAJ). Mimo że do wieczora udało się naprawić usterkę, podobny problem pojawił się już następnego dnia na ul. Płoskiego (TUTAJ). W tym przypadku normalny ruch tramwajowy został przywrócony w niedzielę.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Michał

Na początku to nawet śmieszne było , teraz jest żałosne , zwykla farsa…

Emil

Hehe nieźle, praktycznie codziennie coś 😀

Sylweq

Teraz będzie metro może się nie zepsuje

Agnieszka

tramwaje , autobusy… masakra. A miało być tak pięknie, taka przyjazna komunikacja Piotra G… wyszło – jak zawsze. Rozumiem, że jest czas na testowanie całego systemu, który tym zarządza, ale czy te testy nie mogły być przeprowadzone wcześniej, a nie w największe mrozy??

Mariusz

Jaroty szczęśliwe? Pan zabrał 15 ,to na tramwaj czekać na mrozie 20 minut

Joanna

Gónwo.

Katarzyna

To są tramwaje na lato 😉

Sara

Robi się coraz ciekawiej…

Ela

dobrze,że nie musze jeździć tramwajami

Jakub

Niech poprawią te durne tablice tramwaju na głównym dworcu bo ludzie czekają na tramwaj kupę czasu a okazuje sie że na tablicy piszę że np 2 wyjeżdża za 3min a okazuje się że za 3 minuty on dopiero zjeżdża z miasta i zamiast dworzec na tablicy piszę że Kanta..

wpDiscuz