fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Na miejskiej powstała tzw. Plaża Premium. Będzie tylko da wybrańców?

Strona główna Wiadomości Na miejskiej powstała tzw. Plaża Premium. Będzie tylko da wybrańców?
reklama

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie jest gotowy do rozpoczęcia sezonu letniego w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel. W tym roku kompleks nad jeziorem wzbogaci się m.in. o nową Plażę Premium oraz rodzinne, 5-osobowe rowery wodne. Wielkie otwarcie sezonu nastąpi już 1 maja!

W sezonie 2019 oddana do dyspozycji plażowiczów zostanie tzw. Plaża Premium – przestrzeń przed restauracjami zostanie wyposażona w leżaki, stoliki i parasole przeciwsłonecznie, dzięki czemu goście będą mogli odpoczywać w komfortowych warunkach. Swoją ofertę poszerzy także wypożyczalnia sprzętu pływającego, która wzbogaci się o nowe jednostki pływające – 5-osobowe rowery wodne.

reklama

– Z roku na rok staramy się poprawiać komfort wypoczynku naszych mieszkańców, takie jest nasze zadanie, bo takie są oczekiwania olsztynian – stwierdził prezydent Piotr Grzymowicz. – Cieszy mnie powstanie komfortowej plaży, cieszy mnie to, że w wypożyczalni pojawią się rodzinne rowery wodne, dbamy także oczywiście o osoby niepełnosprawne, które dzięki specjalnym urządzeniom będą mogły korzystać z kąpielisk nad Ukielem. Jestem przekonany, że świetna pogoda w połączeniu ze wspaniałą ofertą sprawi, że wypoczynek i rekreacja w CRS Ukiel to będą niezapomniane chwile – dodał prezydent Grzymowicz.

Wsłuchując się w głosy mieszkańców i analizując zachodzące zmiany klimatyczne OSiR zdecydował się w tym roku na znaczne przyspieszenie startu sezonu letniego: wypożyczalnia sprzętu pływającego będzie w tym roku czynna już od 1 maja.

– Z satysfakcją mogę potwierdzić, że podczas majówki otwieramy sezon letni oferując mieszkańcom sprzęt pływający – wyjaśniał Jerzy Litwiński, dyrektor OSiR. Wprowadzamy również w tym roku nowy cennik sprzętu pływającego, cennik o wiele bardziej przyjazny, promujący dłuższe wypożyczenia, a wszystko po to aby wypoczynek nie odbywał się pod presją czasu i był prawdziwym relaksem – dodaje dyrektor Litwiński.

reklama
ŹródłoUM Olsztyn
reklama

1 KOMENTARZ

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma