fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Wypadek pod Olsztynem. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa. 7-letnie dziecko trafiło do szpitala

Strona główna Wiadomości Wypadek pod Olsztynem. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa. 7-letnie dziecko trafiło do szpitala
reklama

Dziś (16.04) przed godziną 9:00 w Stawigudzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kierująca i 7-letnie dziecko zostali przetransportowani do szpitala.

Kobieta wyjeżdżając ze swojej posesji przy ul. Piaskowej w Stawigudzie chciała włączyć się do ruchu drogowego. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, czym doprowadziła do kolizji.
Podróżujące z nim 7-letnie dziecko zostało przetransportowane do szpitala dziecięcego w Olsztynie na obserwację. Do szpitala trafiła także kobieta kierująca hondą — powiedział nam Rafał Prokopczyk. Oficer prasowy KMP dodał: – Zanim wyjedziesz z posesji (włączysz się do ruchu) dokładnie się upewnij czy nie spowodujesz zagrożenia w ruchu drogowym. Pracujemy na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło w Stawigudzie. Zderzyły się tam dwa auta osobowe. Ul. Piaskowa przez kilka godzin była zablokowana.
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

  1. Dodajmy że jest to w strefie zamieszkania, przepisy definiują maksymalną prędkość na 20km/h. Tymczasem większość kierowców jeździ tutaj ponad 50km/h. Na zdjęciach widać że prędkość zderzenia była znaczna. Tutaj zachował bym się ostrożnie co do wyznaczenia sprawcy wypadku.

    2
    2

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma