fbpx
7.4 C
Olsztyn
wtorek, Kwiecień 23, 2019
reklama

Posprzątaj Olsztyn razem z Szopem Edwardem. Czy mieszkańcy naszego miasta przyłączą się?

Strona główna Polecane artykuły Posprzątaj Olsztyn razem z Szopem Edwardem. Czy mieszkańcy naszego miasta przyłączą się?
reklama

Szop Edward stał się olsztyńskim celebrytą. Jego właścicielka Pani Monika od samego początku wspominała, że głównym celem jest zorganizowanie akcji sprzątania Olsztyna. 

Po naszym artykule o sympatycznym zwierzaku, Edward zaczął pojawiać się w ogólnopolskich mediach. Pisał o nim Fatk i Super Express. Do olsztyna przyjechała telewizja TVN. Na ulicy nie da się przejść koło niego obojętnie. Wzbudza wiele różnych emocji. Ludzie są zdziwieni co to za zwierzę, a inni chcą sobie robić z nim zdjęcie.

reklama

Na Facebooku szop ma ponad 1400 fanów. Dziś (16.04) pojawiło się wydarzanie „Sprzątanie Olsztyna z Szopem Edwardem”. Akcja zaplanowana jest na 26 kwietnia. Każdy może wziąć udział i poświęcić trochę swojego czasu na posprzątanie okolicy. Pani Monika  chce prosić internatów o pomoc we wskazaniu najbardziej zaśmieconych miejsc.

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/285002505756573

Niedawno pisaliśmy o tym co się dzieje w lasku między Nagórkami  a Pieczewm: Wstyd! Las między Nagórkami, a Pieczewem to wysypisko śmieci

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma