fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Powiesił w lesie psa na sznurku. Szukamy sadysty, który to zrobił [FOTO]

Strona główna Polecane artykuły Powiesił w lesie psa na sznurku. Szukamy sadysty, który to zrobił
reklama

To drastyczne zdjęcia, ale pokazujemy je licząc, że dzięki nim uda się ustalić kto w lesie koło Przasnysza powiesił na sznurku psa.

Drastyczny widok ukazał się 9 kwietnia br. strażnikom leśnym z Nadleśnictwa Przasnysz podczas pieszego patrolu lasu w okolicy miejscowości Krzynowłoga Mała, niedaleko Przasnysza. Na jednym z drzew odnaleźli powieszonego na sznurku psa. Widok był nawet dla nich nieprzyjemny. W tej sytuacji określenie „sadysta” to łagodne pojęcie jakim można określić sprawcę – powiedział Paweł Reszko strażnik leśny z Nadleśnictwa Przasnysz. – Z uwagi na to, że zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt sprawca popełnił przestępstwo zawiadomiliśmy policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu – dodał.

reklama

W związku z powyższym, my również zwracamy się z apelem do osób, które by mogły pomóc w ustaleniu sprawcy.

reklama
reklama

12 KOMENTARZE

 1. Sadysta? A jeśli to coś na sznurku pokiereszowało twarz dziecku tego „sadysty”? Nigdy nie można patrzeć na takie akcje z jednej strony. Często mylicie prawdziwych oprawców z ofiarami.

  2
  16
   • Kara śmierci i tyle w temacie. Wsadzaja za wszystko co legalne w normalnych krajach a za takie cos max 5 lat. Dlaczego, kurwa dlaczego.
    Chory kraj, a tego kto to zrobil – tez powiesic!!

  • Absolutnie się zgadzam! Mało to jest psychicznych psów które okaleczają rodziny, zwłaszcza dzieci? Fakt faktem w takiej sytuacji psa należałoby uśpić, a nie znęcać się nad zwierzęciem, które i tak niczego nie rozumie.

   1
   7
  • Nie wierzę w to co czytam… Nawet jeśli to uważasz że bestalskie zabicie psa jest naturalne i w porządku? Szok jakim tepakiem trzeba być żeby coś takiego napisać

   3
   2

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma