fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Trwają poszukiwania zaginionego Tadeusza Sawickiego

Strona główna Wiadomości Trwają poszukiwania zaginionego Tadeusza Sawickiego
reklama

Komisariat Policji w Dobrym Mieście prowadzi poszukiwania 78-letniego Tadeusza Sawickiego. Mężczyzna, 1 kwietnia 2019r. wyszedł ze swojego domu w Dobrym Mieście przy ul. Dąbrowskiego i do chwili obecnej nie wrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna po raz ostatni widziany był około godziny 16-tej na skrzyżowaniu ulicy Dąbrowskiego z DK-51 (trasa Olsztyn – Lidzbark Warmiński).

78-latek w chwili zaginięcia ubrany był w czapkę koloru ciemnego, kurtkę zimową koloru ciemnego długości ¾, spodnie koloru ciemnego i buty typu gumofilce. Tadeusz Sawicki mógł poruszać się na rowerze koloru czarnego (stary model). Zaginiony miał przy sobie siekierę z drewnianym trzonkiem oraz piłę ręczną do drewna tzw. ramówkę z kabłąkiem koloru żołtopomarańczowego. Wychodząc z domu nie powiedział rodzinie dokąd idzie, w jakim celu i kiedy zamierza wrócić. 78-latek nie wziął ze sobą dowodu osobistego jak również telefonu komórkowego. Według rodziny Tadeusz Sawicki jest typem samotnika i może stronić od kontaktu z ludźmi.

reklama

Policja oraz rodzina zaginionego zwraca się z prośbą do osób posiadających jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 78-latka. Informacje na temat zaginionego można przekazywać osobiście w Komisariacie Policji w Dobrym Mieście przy ul. Plac 1 Sierpnia 1 lub tel. 89 526 29 30, 112. Można również dzwonić do osoby prowadzącej poszukiwania pod nr te. 500 217 076.

reklama
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma