fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Pobił DJ’a w klubie na olsztyńskiej starówce [FOTO]

Strona główna Wiadomości Pobił DJ'a w klubie na olsztyńskiej starówce
reklama

Wydział dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za naruszenie nietykalności cielesnej oraz za zniszczenie okularów korekcyjnych poszkodowanego. Do zdarzenia doszło w jednym z olsztyńskich lokali rozrywkowych zlokalizowanych na terenie Starego Miasta przy ul. Świętej Barbary.

Bo bawić się, to trzeba umieć. Podczas jednej z imprez zorganizowanych przez klub rozrywkowy zlokalizowany na olsztyńskiej starówce przy ul. Świętej Barbary doszło do naruszenia nietykalności cielesnej oraz zniszczenia okularów korekcyjnych. Przestępstwa dokonał ubrany w koszulę w kratę jeden z uczestników imprezy, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Osobą poszkodowaną w tym zdarzeniu jest pracownik klubu rozrywkowego.

reklama

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciu mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu, osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 89 522 34 94 a także 112. Informacje można również wysyłać mailowo: [email protected]

reklama
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

5 KOMENTARZE

  1. Panie Prawilny… A może nie jest konfidentem? A może np Ty jesteś jebniety? A gdyby był nawet, to chyba takie sprawy się załatwia po cichu a nie w klubie, postawa godna ciężkiej patologii. Półmózgu

  2. A moze DJ to konfident i nalezalo mu sie???? Mamy juz dj’ow konfidentow: Exo i Kwadrat. Może ten jest nastepny? Nie oceniajmy czlowieka w koszuli w krate po jednym wybryku..

    2
    5

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma