fbpx
5.7 C
Olsztyn
piątek, Kwiecień 19, 2019
reklama

Studentki UWM organizują charytatywną zbiórkę pieniędzy dla bezdomnych kotów [WIDEO]

Strona główna Wiadomości Studentki UWM organizują charytatywną zbiórkę pieniędzy dla bezdomnych kotów
reklama

Pieniądze, które uda się zebrać, pokryją koszty związane z leczeniem weterynaryjnym kotów trafiających do fundacji. Akcja trwa do końca kwietnia.

Studentki Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej organizują zbiórkę na rzecz fundacji „Mruczący Terapeuta”. Celem akcji jest przeznaczenie zebranej sumy na zakup karmy, żwirku oraz pokrycie kosztów szczepień ochronnych i sterylizacji.

reklama

Kocia Kawiarnia w Olsztynie jest miejscem, gdzie bezdomne koty, które trafiają do fundacji, zyskują większą szansę na znalezienie domu. Kawiarnia nie jest tylko punktem adopcyjnym. Można tam przyjść, wypić dobrą kawę, zapoznać się z pupilami, a przy okazji się w nich zakochać. Każdy kot znajdujący się w lokalu posiada swoją własną, często smutną historię. Były wykorzystywane do reprodukcji, zaniedbywane, niedokarmione, a gdy się właścicielom znudziły – wyrzucane na ulice. Biorąc udział w zbiórce, pozwalasz im uwierzyć, że Olsztyn kocha koty.

Link do zbiórki TUTAJ.

reklama
reklama

3 KOMENTARZE

  1. To dziwne. Ciekawe jakie koty sterylizuje i zabiera Fundacja do Kociej Kawiarni????? Ludzie dzwonią i są odsyłani z kwitkiem bo Pani Elżbieta nie przyjmuje kotów z ulicy chyba , że są w typie rasy. Gdzie są pieniądze które były zbierane przez Fundację na koty spod Lipki?? Te koty jak były to są, nie sterylizowane przez owa fundację, kolejna lipna zbiórka… Może ktoś w końcu sprawdzi i przejrzy na oczy. To nie jest fundacja która zbiera i pomaga bezdomniakom. !!!

    • Zwykłe szaraki tylko generują koszty u weterynarzy, a w typie rasy idealnie nadają się do zarabiania pieniędzy jako maskotki w kawiarni, więc wniosek jest prosty.
      Tylko na co w takim razie zarabiają te maskotki? Bo skoro nie na zwykłe bezdomniaki…

DODAJ KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma